موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آکهی ثبت کردم گفت آگهی با موفقیت ثبت شد منتظر پیام مدیریت باشید حالا لغو کنم یا باید منتظر بمونم؟
(25-11-2017، 10:07 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آکهی ثبت کردم گفت آگهی با موفقیت ثبت شد منتظر پیام مدیریت باشید حالا لغو کنم یا باید منتظر بمونم؟

درسته میتونید لغو کنید چند روز دیگه بهتون پیام میاد که آگهی شما با موفقیت ثبت شد  10 دقیقه بعدش کد شارژ براتون ارسال میشه
سلام  چجوری اگهی ثبت کنیم؟؟؟متوجه نشدم وارد برنامه شدم
پست موقت...
آقا مانی عزیز این 307171 اپلیکیشن کلیر دیتا قبول نمیکنه میشه خروج رو بزنیم بعدش با سیم کارت دیگه انجام بدیم؟
(25-11-2017، 10:50 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست موقت...
آقا مانی عزیز این 307171 اپلیکیشن کلیر دیتا قبول نمیکنه میشه خروج رو بزنیم بعدش با سیم کارت دیگه انجام بدیم؟

به نظر من که شبیه ساز رو پی سی بزن بعد imei رو هربار تغیر بده به همین راحتی
هرمی های همراه اول کدوما فعال هستن؟؟؟؟
و به راحتی شارژ میدن؟؟؟؟
(25-11-2017، 10:50 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست موقت...
  این 307171 اپلیکیشن کلیر دیتا قبول نمیکنه میشه خروج رو بزنیم بعدش با سیم کارت دیگه انجام بدیم؟

من یه سیم بیشتر نداشتم نمیدونم میشه یا نه   خب از طریق سایت برنامه اقدام کن
(25-11-2017، 10:39 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  چجوری اگهی ثبت کنیم؟؟؟متوجه نشدم وارد برنامه شدم

سلام
توی برنامه ثبت نام کنید  و بعدش گزینه ثبت آگهی رو بزنید و یه آگهی واسه خوذتون ثبت کنید
شارژ 1000 تومنی همراه اول  ( باشگاه 4*6 )

1  به  6644

سپس ارسال کد داخل پیامک

در تاریخ 5 آذر ارسال 1127 به  6644

هزینه هر پیام 200

بدون شارژ بزنید

مگه امروز نیست
چرا میزنه زمان نرسیده ؟؟
6020 و 6044 اصلا چند وقته شارژ نمیدن....