موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه من نصب کنم
الانم یک گیگ نت میده ؟؟؟
(06-10-2017، 05:20 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه من نصب کنم
الانم یک گیگ نت میده ؟؟؟

بله

? یک گیگ اینترنت رایگان یک ماهه #همراه_اول برای همه مشرکین اعتباری و دایمی ?

✅ مراحل:
1️⃣ اپلیکیشن "همراه من" را نصب یا آپدیت کنید.
? می توانید جهت دانلود به سایت همراه اول در زیر مراجعه کنید:
yon.ir/OmH2j
2️⃣ ثبت نام کنید و وارد شوید.
3️⃣ پس از "مشاهده آموزش استفاده از اپلیکیشن"، گزینه "دریافت هدیه" را بزنید.
4️⃣ پیامکی حاوی کد دستوری #10*131* دریافت می کنید.
↩️ با شماره گیری آن، پیامک زیر برای شما ارسال و اینترنت هدیه تان فعال خواهد شد.
 "مشترک گرامي، بسته اينترنت هديه 1 گيگابايتي با 50 درصد تخفيف در استفاده از سايت هاي داخلي منتخب براي شما فعال گرديد و تا ساعت .... تاريخ .... معتبر است."

? برای اطمینان و در تماس با اپراتور 9990؛ منظور از این پیامک، اینترنت رایگان سایت های خارجی به همراه 50% تخفیف حجمی در استفاده از سایت های داخلی است (سایت های خارجی هم شامل می شود).
? می توانید کد دستوری را بر روی شماره تلفن دیگری بگیرید و یک گیگ اینترنت را بر روی آن شارژ کنید. لازم نیست روی همان شماره، اجرا شود.
? اگر دو کد دستوری را بر روی یک شماره بزنید، اولی برای ماه اول و دومی به عنوان سرویس رزرو، بعد از اتمام اولی فعال خواهد شد.
? در صورت فعال بودن بسته اینترنتی دیگر، با فعال کردن اینترنت هدیه، بسته برای دوره بعد، رزرو خواهد شد.
?  کد دستوری؛ مانند پین شارژ است و به احتمال بسیار زیاد تاریخ انقضا ندارد. می توانید کد را نگه داشته و در زمان مورد نیاز استفاده کنید.
? افرادی که قبلا ثبت نام کرده و اینترنت دریافت نکرده اند، مجددا ثبت نام و مراحل را طی کنند یا اپ را حذف و مجدد نصب و ثبت نام کنند.
ممنون میشم بگید از سامانه های زیر کدوماش فعالن( شارژدهی ش هنوز فعاله یا نه)
آیا راهی هست که خودم بتونم تست کنم که شارژدهی ش هنوز فعاله یا نه به غیر از ارسال
همراه اول
1- سامانه یوگا  307557
2- سامانه زنگ مدرسه t.me/appzang_bot
3- سامانه نی‌نی 307576
4- سامانه گردو t.me/AppGerdoo_bot

ممنون ازتون
(06-10-2017، 05:15 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با خط خاموش میشه محتوا گرفت ؟

هروز ساعت 13 به بعد محتوا میفرسته
خط های خاموش رو همون ساعت روشن کن محتوا برات میاد
فقط چک کن شارژ تو خط باشه تا محتواش بیاد
(06-10-2017، 06:02 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-10-2017، 05:15 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با خط خاموش میشه محتوا گرفت ؟

هروز ساعت 13 به بعد محتوا میفرسته
خط های خاموش رو همون ساعت روشن کن محتوا برات میاد
فقط چک کن شارژ تو خط باشه تا محتواش بیاد

ممنون
یه سوال دیگه. تا کی میتونیم شرکت کنیم؟
سامانه دیجی تون 307516درست نشد؟؟؟؟
5 دعوت ۲۰۰۰
انبوه داده
باید یک روز عضو سرویس بمونید تا دعوت موثر بشه

ایرانسل سرشماره: 8072
(06-10-2017، 03:19 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام همنبرد دونفر دعوت کردم ولی ثبت نشد باز باید عضو بشم
و 300 بدم تا ثبت بشه؟

کسی نمیدونه؟
منکه الان زدم ثبت شد مشکلی نداره
ولی بعضی سمکارتا قبول نمیکنه البته خیلی کم
شارژ 2000 تومنی 6020 فعال شد

هر کی 10 روز قبل شرکت کرده با ارسال 6594 به 6020 شارژشو بگیره