موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام بله اول کد خودتو بزن بعد اپ نصب کن هر خط 300 بفرست 24 ساعت نشده موثر میشن ...
مدال الان آنی شارژ میده؟
با دانلود اپ چهل تیکه به هیچ اپلیکیشنی نیاز نداری
فقط امروز بعداز48 ساعت شارژ1000 تومنی رایگان دریافت کن
عضویت با ارسال1روزی300 تومن
738654
تست شد اینو داد
به سرویس چهل تیکه خوش آمدید.
هدیه ما به شما 5000 تومان
شارژ رایگان می باشد.
برای دریافت آن، ابتدا لینک اپ را دانلود کنید
و"کد فعالسازی" را
دریافت نمایید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اپلیکیشن چهل تیکه هیچ سوالی بی پاسخ نمی مونه
شما 72 ساعت پس از عضویت
با ارسال 50003 قادر به دریافت
شارژ هدیه خود هستید.
لغو با ارسالL  به سرشماره 738654
روزانه 300 تومان
6607
زووووووووود
(08-11-2017، 06:42 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6607
زووووووووود

سلام...باید تو این سامانه عضو شد من که میزنم میگه شما عضو انارستان نیستید...میشه توضیحی راجب این سامانه بدید...ممنون
(08-11-2017، 06:53 PM)foxhamid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2017، 06:42 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6607
زووووووووود

سلام...باید تو این سامانه عضو شد من که میزنم میگه شما عضو انارستان نیستید...میشه توضیحی راجب این سامانه بدید...ممنون

روزهایی که انبوه میده و همینجا هم اعلام میکنن عضو سامانه میشین و در روزی معین که توی اسش هم هس شارژ رو دریافت میکنین و معمولا پر هزینس و با خط بدون شارژ بهتره عضو بشین.مثلا همین6607 فک کنم 22مهر باید عضو میشدین و امروز ش داد
دوستان یه توضیحی دو مورد اپ 40 تیکه بزارید عضو شیم شارژ میده ؟؟؟
دوستان بعید می دونم این چلتیکه شارژ بده 50003 می فرستم اصلا پیام نمیاد ...
Lightbulb.gif
دوستانی که دیروز ربات چشمک 30780 دعوت کردن خطهاشون روشن کنن ...
شارژ بصورت پین کد ارسال شده...
(08-11-2017، 07:02 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بعید می دونم این چلتیکه شارژ بده 50003 می فرستم اصلا پیام نمیاد ...

من یه خط تستی زدم مشخص نیس اگه گرفتم میگم