موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان من خوب متوجه نشدم، این شارژ ۸۲۸۲، اون عدد قبل از ممیز رو هم حساب کنیم یا نه؟ یعنی شارژ صحیح ۱۵ رقمه یا ۱۶ رقم؟
(26-10-2017، 05:38 PM)Faezehn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من خوب متوجه نشدم، این شارژ ۸۲۸۲، اون عدد قبل از ممیز رو هم حساب کنیم یا نه؟ یعنی شارژ صحیح ۱۵ رقمه یا ۱۶ رقم؟
عدد قبل ممیز هم حسابه
علامت های + و . و حرف E و عدد 15 رو حذف کن
میشه 15 رقم
یه رقم به آخرش اضافه کن که بشه 16
پین شارژ 16 رقم باید باشه
دوستان قبلا من کدمو گزاشتم اما با راهنمایی دوستمان هر کار کردم شارژ نشد ولی حالا یه کد با یه سیم دیگه گرفتم طبق آن مراحل رفتم و رقم آخر 3گزاشتم شارژ شد.بازم تشکر میکنم بابت راهنمایی ایشون
دوستان محدود Jar هندز فعاله 
یا تموم شد؟
همراه اول جدید چیا فعاله؟؟؟
سلام از گردشگر کسی امروز شارژ گرفته؟؟؟
(26-10-2017، 06:56 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از گردشگر کسی امروز شارژ گرفته؟؟؟
سلام 
فعاله
دوستان من تازه واردم میبینم اینجا به همدیگه جواب داده میشه یا هر کاربر میتونه پست شو ویرایش کنه و دسترسی به پیام خصوصی داره اما برای من این گزینه ها نداره تنها چیزیکه من مشاهده میکنم یه کادر پایین صفحه هست و تنها با اون پست میزنم الان اون بالای صفحه نوشته شما یه پیام خصوصی دارید اما من نمیتونم وارد پیام بشم اصلا هیچ گزینه ای برام نمایان نیست چطور پیام بخونم؟ راستی من با موبایل جاوا میام اینجا آیا ممکنه بخاطر این باشه؟اگه آره که شرمنده دوستان هستم لطفا پیام ندید
منم بیشتر وقتا با جاوا میام.ربطی ب گوشی نداره
افساید 2 نفر دعوت دادم ثبت هم کرده ولی شارژ نمیده میگه برنده نشدید
باید چکارکرد