موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه سوال من یه ماهه هیچ هرمی جدید ایرانسل شرکت نکردم الان کدومش فعاله که شرکت کنم یه سوال دیگه هم چه مسابقه ای برا سیم جدید ایرانسل فعاله ممنون میشم بگین من خیلی وقته توی این سایت عضوم
(27-10-2017، 05:25 PM)Roksana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2017، 04:48 PM)erfank320 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا زنگ زدم پشتیبان گفتند در حال بروز رسانی هستند سیستمشون باک های داشته دارن بر طرف میکنن مجدادا از شنبه سامانه ها باز میشن خواستید شما هم زنگ بزنید ببینید چی بهتون میگن

شمارش چنده؟

داخل پیامک 738223 هستش
(27-10-2017، 06:12 PM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژا هنوز فعاله؟

چی بگم والا قراره فردا فعال بشه
(27-10-2017، 06:12 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2017، 06:12 PM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژا هنوز فعاله؟

چی بگم والا قراره فردا فعال بشه

نه این تگاز با یکی دیگه بود صفحه قبل
؟؟
اونی ک گفته فعال میشه دروغکی گفته :|
همین الان زنگ زدم گف معلوم نیس شارژاتو تا اخر امشب حتما بگیر
دعا کنید این تلگرامو ا تو سامانه ها بندازن
چه فایده به فناش دادن از فردا باید پشه بزنیم‌تو انجمن. Angry.gif
(27-10-2017، 06:58 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2017، 04:36 PM)Faezehn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2017، 04:21 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2017، 04:12 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2017، 03:58 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا لعنت کن به سازنده تلگرام این باعث قطع شدن شارژ ها

خدا لعنت کنه اونایی که از راه ترفند و حرومخوری باعث میشن که مسابقات دونه دونه خشک بشن

بابا اینقدنفرین نکنید..خودتون ترفندو بلد باشین،یعنی استفاده نمیکنین؟
طمع تو وجود هر انسانی هست...

کاری به نفرین ندارم ولی خودم اون موقع هایی که پین با چند تا گوشی وارد میشد و .... اطلاع داشتم ولی هیچوقت استفاده نکردم

ااااااااخییییییییییی.چه بچه ی خوبی..خب اشتباه کردی داداش.خخخ...
یادت نره اینجا ایرانه...

عجب!
شما یا هرکی مشکلی نمیبینه و دوست داره استفاده کنه نوش جونش
ولی دیگه این توجیه و تمسخر و متهم کردن به اشتباه رو دیگه عجیب الغریبا... واقعا تاسف داره
دوستان من چرا هر چی به ۸۲۸۲ میدم ارسال نمیشه؟و اینکه واسه bh 233 باید حتما شارژ داشته باشی؟
آقا نوش جونتون دیگه شارژ نیومد نگید ایرانسل خصیص شده بگید خودمون داغونش کردیم که دیگه شارژ نمیده. یه شبه می‌خوان میلیاردر بشن مطمئن باشید حروم بود باگ ربات ها من خودم می دونستم ولی استفاده نکردم باگ تا باگ داریم ولی این باک واقعا درست بود . دیگه بحثشو نکنید خواستم اطلاع داشته باشن فردا نیان بگن شارژ نیست.
جهت اطلاع:همین یه ساعت پیش زنگ زدم به شرکت بییپ اعلام کردن که به خاطر هک چار خونه و ساختن شماره مجازی و رفتن با لینکشون میخواستن زیاد شارژ بگیرن دوستان حرومخوار که دارن برطرف میکنن این مشکل رو...گفتن به زودی فعال میکنیم پس خواهشا ای دوستان قدیم و جدید دیگه نیاین هی بگید باگ داره سامانه...من بیشتر از سه ساله تو این موبایل روز فعالیت میکنم و خودم میدونم که اینجا چقدر جاسوس های مخفی کار میکنن و گزارش میکنن این مسائل رو...از این به بعد به خاطر خودتون هم شده اینجا حرفی از باگ نزنید تا خدایی نکرده بعدش حسرت سامانه ها رو نخورید که چرا قطع کردن.