موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پاداشک برای همه اپراتور ها
1️⃣ ابتدا اپلیکیشن پاداشک را از پست زیر دانلود و نصب کنید  
2️⃣با وارد کردن شماره خود و بعد کد فعال سازی و کد معرف (4701) وارد برنامه میشوید.

✅ جهت دریافت کد معرف از قسمت "اشتراک گذاری لینک" بعد  کشوی سمت راست گزینه "پاداش معرفی پاداشک " کد معرف خود را دریافت کنید .

✅ با معرفی هر دوست  که کد معرف  شما را هنگام فعال سازی وارد کند  2000 تومان به موجودی کیف پولتان افزوده میشود .
✅ همچنین با خرید شارژ پرداخت قبض و اشتراک گذاری لینک میتوانید امتیاز کیف پولتان را افزایش دهید.

✅از قسمت کیف پول میتونید موجودی خودتون رو چک کنید. که با رسیدن به 50 هزار تومان (25 دعوت) میتوانید تسویه کنید.

?کد معرف :  4701

? دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

? @padashak ?
سرویس پیامکی "پولچـــــین"
با +98شروع نمیشه...
متعلق به انگلستانه!!!!
معلوم نیست این چه پنل اس ام اسیه!!!!
اولین باره موردی مثه اینو میبینم...
(27-11-2017، 09:45 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرویس پیامکی "پولچـــــین"
با +98شروع نمیشه...
متعلق به انگلستانه!!!!
معلوم نیست این چه پنل اس ام اسیه!!!!
اولین باره موردی مثه اینو میبینم...

آره منم دیشب متوجه شدم معلوم نیست چی به چیه ...
738502ایرانسل

انبوه داد..تست شد گفت 24ساعت بعد
(فک کنم دوهفته پیش ازش گرفتیم.احتمالا اونایی که نگرفتن میده)
دوستان دقت کنید برای اپلیکیشن پاداشک با هر گوشی فقط یکبار میتونین ثبت نام کنین. با شبیه ساز اندروید حتما imei رو تغییر بدین و حتمت حتما مدل دستگاه رو هم عوض کنین تا دعوتاتون تایید شه. اینم کد من: 4181
چقد بد که با یه گوشی یه بار میشه نصب کرد.
5930
اینو یک نفر بزنه ممنون میشم...تا حذف کنم
(27-11-2017، 11:55 AM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من 25 نفر دعوت کردم اقدام به تصویه حساب که میزنم میگه نکته حداقل مبلغ جهت تسویه حساب 50 هزار تومان می باشد که من 50 هزار تومان دارم و نمیده ...

50تومن بصورت شارژ میده یا تو حساب بانکی میریزن؟
معلوم نیست بده یا نه حساب بانکی میده ...
پولچین دیشب ۱۰۰۰ امتیاز شارژ هزاری نوشته بود الان ۳۰۰۰ شده چراناراحت
(27-11-2017، 12:07 PM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پولچین دیشب ۱۰۰۰ امتیاز شارژ هزاری نوشته بود الان ۳۰۰۰ شده چراناراحت

تغییر روند داده فکر نکنم الان موجودی داشته باشه امتیاز جمع کن برای بعدا ...