موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-10-2017، 09:26 PM)ramin733 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2017، 07:34 PM)z.asoode نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفته پیش کسانی که در سامانه 30797 با ارسال عدد 1 عضو شده بودن و اپلیکیشن نهال نصب کرده بودن و شارژ نگرفتن الان داره شارژ 5000 تومنی به صورت مستقیم براشون ارسال میشه.

هزینه 300 تومن بود.
بدون شارژ هم میشد شرکت کرد.

کسانی که الان شرکت کنن شارژ 2000 تومنی میده
زود بزنین
ارسال 1 به 30797 و نصب اپلیکیشن نهال

هنوز فعاله؟
من زدم هنوز شارژی نداده
كسي ميدونه ما كه ايفون داريم سيستم عامل اندرويد نداريم اين سامانه هارو چطور شركت كنيم ؟ نرم افزار هاش فقط براي اندرويده
این افساید بالاخره اپدیت شده یا نه
اقا چرا میزنم نصب نصب نمیشه یا رو بعضی از گوشی ها نصب میشه میگه اتصال برقرار نشد همون ربات خوب بود چرا بستنش نامردا
آفساید قبلا عضو شده باشیم 1 تومن را میده؟؟
و زیرمجموعه حساب میکنه؟؟؟

84888 فعاله؟؟
ممنون
افساید ثبت میکنه؟؟؟
(29-10-2017، 11:06 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ثبت نمیکنه...من عضو جدیدم دعوت کردم باز میگه شارژتو گرفتی

دعوتی ها باید اپ  نصب کنند
الان دعوت گرفتم گفت قبلا اینجا عضو بودی با اینکه جدید عضو گرفتم
(29-10-2017، 07:34 PM)z.asoode نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفته پیش کسانی که در سامانه 30797 با ارسال عدد 1 عضو شده بودن و اپلیکیشن نهال نصب کرده بودن و شارژ نگرفتن الان داره شارژ 5000 تومنی به صورت مستقیم براشون ارسال میشه.

هزینه 300 تومن بود.
بدون شارژ هم میشد شرکت کرد.

کسانی که الان شرکت کنن شارژ 2000 تومنی میده
زود بزنین
ارسال 1 به 30797 و نصب اپلیکیشن نهال

اینو که میگین الان بزنیم شارژ میده؟
(29-10-2017، 11:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2017، 11:06 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه ثبت نمیکنه...من عضو جدیدم دعوت کردم باز میگه شارژتو گرفتی

دعوتی ها باید اپ  نصب کنند

اپ هم نصب کردم....شارژ هزاری هم گرفتم ...دعوت هم ثبت شد...ولی شارژ نمیده