موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-11-2017، 07:12 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-11-2017، 06:48 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا سامانه جدول ۳۰۷۸۱۲ نصب و فعالسازی اپلیکیشن هم لازمه یانه؟

بله لازمه

سلام  شارژ هزاری نصب اپلیکیشن نمیده ک تو پیامش نگفته
(15-11-2017، 07:21 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

تو پیامش گفته 1000 تومن با وقفه 24 ساعت میده
(15-11-2017، 07:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-11-2017، 07:21 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

تو پیامش گفته 1000 تومن با وقفه 24 ساعت میده

«این پیام رایگان است»
با این کددوستت روشارژ کردی
??در قرعه کشی شگفت انگیز*کمک هزینه خودرو پانصد میلیون ریالی*هم شانستو امتحان کن??
شما نیز میتوانید در طرح دعوت از دوستان جدول شرکت کنید:
با دعوت 5 نفر از دوستانتان تا سقف 1500000 ریال شارژهای 20000 ریالی دریافت کنید.
کداختصاصی شما که دوستانتان با استفاده از آن در سامانه شما را شارژ میکنند:264811
                             **
لینک دانلود??
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما میتوانید با پرداخت روزانه سیصد تومن، با اپلیکیشن جدول، سرگرم باشید. 
irancell.ir
لغو با ارسال L
چرا ب من نگفت ۱۰۰۰میده؟؟؟
738502

محتوا هم بم داد

شارژ کی میده پس؟؟
باید 24 ساعت کامل بشه

الان 18 ساعت شده

موقت
«این پیام رایگان است»
?به«جدول»خوش آمدی?
در ماراتون شارژ جدول، با نصب و فعالسازی اپلیکیشن تا 24 ساعت بعد هزارتومن شارژ هدیه بگیر؛
از همین لینک دانلود??
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

??در قرعه کشی شگفت انگیز*کمک هزینه خودرو پانصد میلیون ریالی*هم شانستو امتحان کن??
تازه میتونی در طرح دعوت از دوستان جدول شرکت کنی:
با دعوت 5 نفر از دوستانتان تا سقف 1500000 ریال شارژهای 20000 ریالی دریافت کنی.
کداختصاصی که دوستانتان با استفاده از آن در سامانه شما را شارژ میکنند:259837
**
شما میتوانید با پرداخت روزانه سیصد تومن، با اپلیکیشن جدول، سرگرم باشید.
لغو با ارسال L
نام برگزارکننده: آرتاتل: 02122567591 باید این بگه
irancell.ir
(15-11-2017، 08:04 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ب من نگفت ۱۰۰۰میده؟؟؟

هرمیشو شرکت نکردم

لغو کنید  دوباره  با 1  عضو  بشید  تبریک میگه
(15-11-2017، 08:09 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
738502

محتوا هم بم داد

شارژ کی میده پس؟؟
باید 24 ساعت کامل بشه

الان 18 ساعت شده

موقت

بعیده دیگه بده
سلام دوستان یکی تمام سامانه های همراه اول رو که فعاله برا من میگه ؟
(15-11-2017، 08:37 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یکی تمام سامانه های همراه اول رو که فعاله برا من میگه ؟

سلام... اینجا رو نگاه کن... دیگه نقل قول نکن هر کدومش سوال داشتی جدا بپرس دوستان دیگه جواب میدن...

کلیک   :            دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-11-2017، 09:12 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محتوا دوم 738501 اومد .‌‌‌‌..
crainte
ترس
نمونه
Sois sans crainte, je t'attends.
نترس، من منتظرت می مانم.

لغو باارسال L
پشتیبانی برایانتل 02188626309
صد تومن

چجوری شارژ میده؟بدون هزینه ام میشه؟؟