موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-11-2017، 03:35 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم از پاداشک شارژ خریدم شارژمو نداد

زنگ بزن پشتیبانی یا تیکت بزار برات میفرستن من زنگ زدم فرستادن
(27-11-2017، 04:44 PM)Rムɦム نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان روشی برا پاداشک نیس؟ 
۵۲تومن میده   ینی ۲۶ نفر ۲۶ تا گوشی روشی اگ هست ک بتونیم چن تا خط رو ی گوشی بزنیم لطفا بگین ممنونم
موقت

یا باید گوشی رو ریست فکتوری کنین یا اینکه که یه زمانی یه اپ بود همینطوری بود از رو آی پی تشخیص میداد نمیشد کاریش کرد نرم افزار droid4x رو روی کامیپوتر نصب کردم اپ رو داخلش نصب میکردم شارژ رو میگرفتم droid4x رو حذف میکردم دوباره نصب میکردم جواب میداد حوصله نداشتم واسه این اپ تست کنم ببینم جواب میده یا نه
توی پاداشک منمیزنم تسویه میگه حداقل 50 تومن باید باشه. با اینکه 50 تومن دارم. نمیدونین مشکل چیه؟
سلام
از شماره 09351000000 بام تماس گرفتن ولی جواب ندادم
من شنیدم برنده مسابقات با این شماره باشون تماس میگیرن؟
دیگه زنگ‌نمیزنن؟?
چجور پیگیری کنم?
(28-11-2017، 07:26 PM)Mamadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیگه زنگ‌نمیزنن؟?
چجور پیگیری کنم?

سانتافعه از کفت رفت حاجی
....
منم یه چند روز بود از این شماره زنگ میزدن بعد فهمیدم خودم میرفتم تو ربات ایرانسل میزدم رو با من تماس بگیرید(اون اولا که راه افتاده بود همه گزینه هاشو برا تست میزدم) هیچی دیگه برمیداشتم میگفتن چیکار داری منم میگفتم شما زنگ زدی هیچی دعوامون میشد آخر
(28-11-2017، 07:44 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-11-2017، 07:26 PM)Mamadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیگه زنگ‌نمیزنن؟?
چجور پیگیری کنم?

سانتافعه از کفت رفت حاجی
....
منم یه چند روز بود از این شماره زنگ میزدن بعد فهمیدم خودم میرفتم تو ربات ایرانسل میزدم رو با من تماس بگیرید(اون اولا که راه افتاده بود همه گزینه هاشو برا تست میزدم) هیچی دیگه برمیداشتم میگفتن چیکار داری منم میگفتم شما زنگ زدی هیچی دعوامون میشد آخر
شارژ نیست جک تعریف کنیم تاپیک بره جلو صفحه هاش

ها راس میگی اه حالا یادم اومد اون گزینه رو زده بودم?
ولی یبار با این شماره ب دوستم زنگ زدن گفتن ۲۰۰ تومن برنده شدی اینا
یکی از دوستام پاداشک 50نفر رو کامل کرد گفت پرداخت طی 7 الی 10 روز کاری انجام خواهد شد
(28-11-2017، 05:40 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی پاداشک منمیزنم تسویه میگه حداقل 50 تومن باید باشه. با اینکه 50 تومن دارم. نمیدونین مشکل چیه؟

یه کم باید بیشتر از 50 بشه
سلام
سامانه تاچ مارت آگهیم ثبت شد ولی ش نفرستاد.
کسی این مشکلو داشته؟؟
(28-11-2017، 11:37 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سامانه تاچ مارت آگهیم ثبت شد ولی ش نفرستاد.
کسی این مشکلو داشته؟؟

فعلا به هیشکی نفرستاده شاید بعدا بفرسته