موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-10-2017، 11:33 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-10-2017، 11:25 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-10-2017، 11:21 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آفسایدو میشه لغو اشتراک زد بعد هرمیشو ادامه داد 
بعد لغو عضویت 500 تومنشو تونستم بگیرم هرمیشو کسی خبر داره ؟

مشکلی نداره میتونی لغو کنی

نمایش و رویش را هم میشه لغو زد و هرمی را ادامه داد؟؟

تمام بات های ایرانسل میشه
افساید دو نفر دعوت کردم 500هم فرستادم ثبت کرده ولی شارژو نمیده میگه قبلا گرفتی
نظر بازار الان واسه من پرسشنامه ۱۲۰۰ امتیازی داده
در مورد مایع دستشویی
اگه قبلا در این مورد پرسشنامه نداشتین چک کنین اکانتتونو

(25-10-2017، 08:49 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هر چی واسه ۶۶۴۴ پیام میدم ارسال نمیشه دیروزم هر چی واسه ۸۲۸۲ فرستادم ارسال نشد اشکال از گوشیه یا خطام؟

ممکنه از گوشی باشه
من قبلا یه گوشی داشتم در عین ناباوری نمیتونستم باهاش عضو سامانه های همراه اول بشم ولی ایرانسل مشکلی نداشت.
دوستان

علت اینکه سامانه های ربات محور  4 خونه قاطی کرده  ثبت نام بالا نیست

یه باگ هست چند روزه  بعضی ها دارن مثل زالو از سیستم میکشن بیرون و برای بقیه چیزی نمی مونه که حتی حق قانونی خودشون رو استفاده کنن

اون باگی خوبه که بقیه حداقل اگر ازش خبر ندارن ولی حق خودشون رو میگیرن مثلا 5 دعوت داده شارژشو میگیره

نه اینکه  4خونه به حدی داغون شده که افراد عادی هم نمی تونن دسترسی داشته باشن

من نمیگم باگ رو ولی امیدوارم کسانی هم که خبر دارن سیستم رو بمباران نکنن   به حق خودشون قانع باشن کم بگیرن تا بقیه هم بتونن به حق  مشروع خودشون برسن
بعید می دوم باگ داشته باشه
اگه کسی باگ بلده بیاد بگه Undecided.gif
هرکی الان داره استفاده می کنه باگ رو الان کسی رو نمیشناسه Biggrin.gif
(25-10-2017، 11:58 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افساید دو نفر دعوت کردم 500هم فرستادم ثبت کرده ولی شارژو نمیده میگه قبلا گرفتی

من11 دو تا دعوت زدم
الانم گرفتم
دادبراحتی
الان ۳ساعت شده هم رویش هم افساید تو تلگرام نفری ۳۰۰ دارم ولی هیج پیامی نیومده چیکلر کنم؟
Yas69 برات زدم..
افساید درست شد.برا منم یک نفر بزنه
لینک تو که باید به دوستات بدی:
telegram.me/charkhonehbot?start=ii930521485_1503091022