موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها تازه گرفتم بزنید
1126
به 6644

پ.ن.راستی بچه ها کسی میدونه شارز از این سرویس های کع شارزشون اینجوریه
D1589444....
و باید بفرستیم به همون سرشماره ایا مستقیم خودمون میتونیم بزنیمشون؟یا انها کد شارژ واقعی نیستن و حتما باید به سرشماره بفرستیم؟اگه اره بعد لغوم میشه فرستاد؟
738846 نمیده دیگه ؟؟؟

Highslide JS
سلام...
چند روز پیش یکی از سامانه ها ک توش عضو نبودم پیام داد وگفت عضو شدی وفلان وکل شارژم رو خورده نمیدونم چیکار کنم اگه کسی میدونه لطفا بگه
(25-11-2017، 11:31 AM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
سلام...
چند روز پیش یکی از سامانه ها ک توش عضو نبودم پیام داد وگفت عضو شدی وفلان وکل شارژم رو خورده نمیدونم چیکار کنم اگه کسی میدونه لطفا بگه

سلام اگه ایرانسل از طریق ایرانسل من لغو کن بروقسمت سرگرمی نگاه کن سرویس سرگرمی فعال من لغو عضویت بزن
(25-11-2017، 11:40 AM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-11-2017، 11:31 AM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS
سلام...

سلام اگه ایرانسل از طریق ایرانسل من لغو کن
چطور لغو کنم توضیح میدین؟!
کسی از 302031 و 3021311 تونست شارژ بگیره ؟؟؟؟ 
از 40500 چطور چندروزه عضوم ویدیو نگاه میکنم ولی شارژ نمیفرسته ؟؟
(25-11-2017، 12:07 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از 302031 و 3021311 تونست شارژ بگیره ؟؟؟؟ 
از 40500 چطور چندروزه عضوم ویدیو نگاه میکنم ولی شارژ نمیفرسته ؟؟

دوتای اولی نه چند بار تست کردم میگه 24 ساعت اینده واریز میشه اما خبری نیست.
درمورد لبخند اول هم راحت میداد به من دو روز پیش.الان نمیدونم اگه نشد لغو کن دوباره بزن.
هرمی ایرانسل چرا فعال نمیشه Undecided.gif
(25-11-2017، 11:46 AM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور لغو کنم توضیح میدین؟!

سلام 

اگه ایرانسل هست اینطوری لغوش کنید

L  به   738826
(25-11-2017، 02:19 PM)Asghar.mn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی میدونه این شارزهای که میگه مثلااین رو
D4575584...
ببفرستین به سرشماره میشه نفرستیم خودمون نگه داریم بزنیم؟یا نه؟با لغو میشه؟

فکر کنم بله..... یکیش تست کن عدد 15 رقمی بعد از D رو مثل پین کد با * 142 *# رمز # وارد کن..... ایرانسل هم میشد مثل پین وارد کرد

هر 3 تاش برای سیمهایی هست که قبلا از این سرشماره ها نگرفتن..... قبلا گرفته باشین یا بعضی سیمها اصلا جواب نمیده....
بعد از ثبت شدن هر 3 تاش با لغو هم میده (خطهای شارژدار)....