موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-11-2017، 06:15 PM)erfank320 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان من شارژ های افساید رو نگرفتم الان خواستم بگیرم نداد گفت سامانه به پایان رسیده یعنی چی خوب الان خورد بی خیالش شیم

متاسفانه تموم شد...منم چند سیم نگرفتم اما به هر حال کاریش نمیشه کرد...به زودی سامانه جدید فعال میشه
Lightbulb.gif
دوستانی که دیروز هرمی 307819 شرکت کردن خطهاشون چک کنن داره شارژشو میفرسته 2 تومن مستقیم.
(01-11-2017، 07:06 PM)2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif
دوستانی که دیروز هرمی 307819 شرکت کردن خطهاشون چک کنن داره شارژشو میفرسته 2 تومن مستقیم.

ایرانسل ؟؟؟
هرمی جدید همراه اول
1 به 307812
سه دعوت 2000
شارژ احتمال زیاد فردا ارسال میشه
دعوت کنید و لغو کنید
(01-11-2017، 07:18 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-11-2017، 07:06 PM)2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif

ایرانسل ؟؟؟
نه عزیز همراه اول
هر 3 نفر 2 تومن مستقیم تا سقف 16 تومن بعد از دعوت لغو کن شارژش بعدا میفرسته مثل 307812 که دوستان اعلام کردن
307819 ایرانسل چند روز پیش شارژش فرستاد سرویس جدول
بعضیا که اینجا سر میزنن و پستای شارژو بخصوص6020و6620همراه رو میبینن و لایک نمیکنن،از طرف من..... بشه هر چی گیرشون میاد.میخوان ناراحت شن میخوان نشن.روز شارژدهی که میرسه اکانتای جدید پیداشون میشه!!!!!
307819
برا من نفرستاد دیروزی عضو کردم
اقا این افساید احتمال داره شارژ های دعوتی رو بده یا دوباره کلاهبرداری دیگه از شرکت پیپ هستش
واقعا عیبه حداقل شارژ های دعوتی رو میدادند نه کلا بپیچند

ایا کسی پیگیری کرده خبری داره?
افساید هر دونفر 5000 هزار شارژ تاکنون
0
نفربا لینک دعوت از دوستان شمابه آفساید آمده اند
و فرآیند خرید را تکمیل کرده اند
و
0
از آن ها
موثر بوده اند ( ۲۴ ساعت عضو سرویس مانده اند)
به ازای هر ۲ دوست جدید موثر ۵۰۰۰ تومان شارژ بگیرید.
۱۵۱۵ را به ۷۳۸۲۲۳ ارسال کنید و اگر شارژی طلب دارید آن ها را دریافت کنید .
لینک دعوت از دوستان شما
telegram.me/charkhonehbot?start=ii930521485_325880759
مهلت دریافت شارژها فقط۱روز .
لغو در هر زمان به منزله انصراف شما از ادامه است.
اخطار: هرگونه تبلیغات کذب و دروغین منجر به غیر فعالسازی شما شده و تمامی شارژهای هدیه شما خواهند سوخت.
نام برگزارکننده: بییپ​ کسانی نگرفتن سامانه افساید
(01-11-2017، 09:28 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افساید هر دونفر 5000 هزار شارژ برای کسانی نگرفتن سامانه افساید

متاسفانه دیگه 24 ساعت عضوسامانه باید بمونن