موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-12-2017، 01:51 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307560 محدوده یا نه ؟؟؟؟؟؟

307580 و 307560 احتمالا محدود نیستن....وقتی زمان شارژدهیشون برسه همه چیزش مشخص میشه.

هر دوتاش (فقط با خط بدون شارژ ) بزن... با خط شارژدار بخوای بزنی با این هزینه ها، اولی سودی نداره دومی هم فقط ضرره.
(23-12-2017، 11:39 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمــے 407815 
از 40 شــارژش بــهم 20 تــا رو داد بــقــیــه رو گــفــت تــمــوم شــده 
ڪــســے همــه شــارژو از ســامــانــه دریــافــت ڪــرده

این هرمی چجوریه؟
هزینه داره داداش؟
کسانی که دیروز 405560 ایرانسل شرکت کردن:

خطهاتون روشن کنید اگه تبریک داده prize بفرستین با تاخیر 2000 تومن مستقیم شارژ میشه
(24-12-2017، 04:01 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که دیروز 405560 ایرانسل شرکت کردن:

خطهاتون روشن کنید اگه تبریک داده prize بفرستین با تاخیر 2000 تومن مستقیم شارژ میشه

من دیروز عضو شدم پیام تبریک نیومده
ساعت 10 صبح اپلیکیشن هم نصب کردم ...
(24-12-2017، 04:18 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه دیروز اپ نصب کردی و لغوم نکردی یه چند دقیقه خطتت روشن بزار پیامش میاد...... نیومد هم Prize بفرست منتظر باش.

2 خط روشن داشتم پیام نیومد چه ساعتی شما عضو شدی
؟؟؟
Prize هم که می فرستم میگه برمده نشده اید ...
موقت

دیروز ساعت 18 عضو شدم..... همه خطامم تبریک گفته....

تبریک رو چند دقیقه قبل از اینکه اینجا اعلام کنم داده بود prize فرستاده بودم تا شارژش داد اینجا اعلام کردم.....

دو خط اولم که فوری prize زدم بعد 15 دقیقه شارژش فرستاد..... دیگه شلوغ شده بقیه خطهام نداده.....

خب اگه تبریکم داده باشه بیش از یکبار Prize یا جایزه بفرستی میگه برنده نشدی...... اون دو تاخط اولمم چندبار فرستادم همین جور میگفت ولی شارژش داد..... شما رو دیگه نمیدونم.

⬅ بهتره یه بار بفرستین اگه بعد نیم ساعت نداد دوباره prize بفرستین
دوستانی که دو روز پیش در سامانه 307560 شرکت کرده اند،ولغونکرده اند میتونن شارژ خود را دریافت کنن.باید دقیقا 48 ساعت ازعضویتتون گذشته باشد

ارسال کد مخصوص خودتان ب 307560
خودم الان گرفتم
405560
دیشب ساعت۹ زدم فعال شد ساعت ۳ پیام تبریک اومد که prize  بفرس  میفرستم میگه شما برنده نشده اید
کسی میدونه...؟
بیش از یه بار هم prize بفرستی میگه برنده نشدی.... منم همینجور بود دوخطم داد ....چند خطمم نداده..... منتظر بمون تا شارژش بفرسته.
یه بار Prize بفرست اگه نیم ساعت بعد جواب نداد یه بار دیگه هم بفرست...