موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام من برای ریتم تماس گرفتم پشتیبانی
گفتن غیر فعال شده
ریتم امروز گرفته شده برنامه هم نمیخواد

کسی که شرکت کرده یه عدد تک رقمی میگه بفرست به 738150 که بتونی دوتا ۵۰۰ بگیری ( با ارسال ۱۰۱۰ به 738150 دو بار)
هر نفر که کد شما رو بزنه و اون عدد مخصوص خودشو هم بفرسته , به شما ۲۰۰۰ میده , دو تا ( با ارسال ۳۰۰ و سپس 1000 به 738150 دو بار هر بار هزار تومن )
(09-11-2017، 11:35 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2017، 11:23 PM)۸Umqra221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی که شرکت کرده یه عدد تک رقمی میگه بفرست به 738150 که بتونی دوتا ۵۰۰ بگیری ( با ارسال ۱۰۱۰ به 738150 دو بار)
هر نفر که کد شما رو بزنه و اون عدد مخصوص خودشو هم بفرسته , به شما ۲۰۰۰ میده , دو تا ( با ارسال ۳۰۰ و سپس 1000 به 738150 دو بار هر بار هزار تومن )

ممنون که جواب دادین یعنی برا گرفتن دوتا ۵۰۰ باید با کد هرمی عضو بشم یا ۱؟
من با ۱ عضو شدم کد مخصوص یه رقمی فرستادم دوتا ۵۰۰ گرفتم اما بعدش کد هرمی فرستادم اما میخوام شارژش بگیرم نمیده
استاد برای گرفتن دو تا ۵۰۰ فرق نمیکنه با ۱ عضو شی یا کد هرمی
دو تا هزار رو به اونی میده که یه نفر رو دعوت کرده
به دعوت کننده میده نه دعوت شونده
ارسال هاتونم پاک کنین اسپم نفرمایین
(10-11-2017، 12:16 AM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2017، 11:49 PM)Umqra221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2017، 11:35 PM)cinere نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2017، 11:23 PM)۸Umqra221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون که جواب دادین یعنی برا گرفتن دوتا ۵۰۰ باید با کد هرمی عضو بشم یا ۱؟
من با ۱ عضو شدم کد مخصوص یه رقمی فرستادم دوتا ۵۰۰ گرفتم اما بعدش کد هرمی فرستادم اما میخوام شارژش بگیرم نمیده
استاد برای گرفتن دو تا ۵۰۰ فرق نمیکنه با ۱ عضو شی یا کد هرمی
دو تا هزار رو به اونی میده که یه نفر رو دعوت کرده
به دعوت کننده میده نه دعوت شونده
ارسال هاتونم پاک کنین اسپم نفرمایین

ممنون از کمکتون حل شد
یه سوال دیگه الان خواستم سامانه هرمی فسفر شرکت کنم کد دعوت یکی هم فرستادم اما هیچ پیامی نمیاد مشکلش چیه

فسفر تموم شده
فسفر امکانش هست دوباره فعال بشه ولی مشخص نیست چه زمانی فعلا سامانه های فعال بزن تا همینا هم تمام نشدن...
(10-11-2017، 12:45 AM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فسفر امکانش هست دوباره فعال بشه ولی مشخص نیست چه زمانی فعلا سامانه های فعال بزن تا همینا هم تمام نشدن...

الان سامانه فعال مث ریتم و اینا چی هست که شرکت کنم
30781 (هرمی همراه اول) دیر ثبت میکنه.بهتره نزنین...شارژدهیش هم جوابی ازش نمیاد...
(10-11-2017، 09:11 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
30781 (هرمی همراه اول) دیر ثبت میکنه.بهتره نزنین...شارژدهیش هم جوابی ازش نمیاد...

فقط جواب پین ده تومنیش نمیاد
سلام یکی سامانه های هرمی فعال ایرانسل ومسابقات شارژ هزارتومنی ایرانسل میگه شرکت کنم
ریتم و 84888 شرکت کردم بجز این دوتا کدوم الان فعاله
سامانه پلان پیام شارژ 1000 تومنی داده...1 به 3055...