موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پاداشک هم به لیست برنامه های زمستانه چهار خونه اضاف شد تست کردم شارژ نداد فعلا نزنید ...
(25-12-2017، 11:43 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#اخــتــیــاریــ
شــارژ هزارے ســرویــس حــس ســلــامــتــیــ
ارســال 1 ب 307662
ارســال عــدد تــوے پــیــامــڪ 
8 دے ارســال 1115
جــهت دریــافــت شــارژ

#انــجــمــن مــوبــایــل روز

خیلی دیر انبوه داده بود...... Wink.gif واسه همین تعداد شرکت کننده هاش کم بودن.... فعالشم نکردن!
از این به بعد انبوها رو تا براتون اومد اعلام کنید Angel.gif
همچنین اگه سامانه ای شارژ دادنش غیر فعال یا فعال شد هر کی زودتر متوجه شد مثل انبوه ها بهتره همون موقع بگه Rolleyes.gif   heart
مثلا : کسانی که شرکت نکردن این ربات همراه اول الان زدم فعال بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر 3 نفر 2 تومن تا سقف 16 تومن.... چند روز بعد پین 2 تومنیش میفرسته(هر وقت شارژ دهیش فعال بشه)
هزینه ندارد....بعد از دعوت حتما لغو کنید با :
OFF و OFF1  به  307820
Lightbulb.gif اختیاری زود
  هرمی هر 3 نفر 1000 تومن پین (همراه اول دعوت کردم ایرانسل رو نمیدونم)
با همه اپراتورا میتونین دعوت کنین فقط تا کانالا نپوکوندنش بزنین
ربات رو استارت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت نام باشگاه مشتریان بزنید
کانالش که گفته عضو و join بزنین
به ربات برگردین و خانه رو بزنین 
ثبت نام باشگاه مشتریان بزنین  و نام دلخواه و شمارتون وارد و بعد کد فعالسازی رو بزنین
هر نفر دعوت موفق پیام تبریک و تعداد براتون میاد و 3 نفر که شد پین رو براتون توی ربات میفرسته
برای دریافت لینک مخصوصتون هم معرفی ربات به دوستان بزنید
هزینه و لغو ندارد
من هر خط همراه اول 3 نفر دعوت کردم تعداد بیشتر و یا دعوت با خط ایرانسل رو خودتون تست کنید
ب ایرانسل نمیده من با۳تاخطم زدم ولی بهم پین همراه اول داد
Lightbulb.gif  یه کاربر تازه وارد بطور طبیعی ممکنه با انجمن آشنا نباشه باید راهنماییش کنید شاید واقعا ندونه......
سوال پرسیدن عیب نیست (البته با کاربری اصلی برای بعضیا)!!!!!
فعالیت کردن، راهنمایی ، اعلام شارژ و ... و....سپاس و اعتبار اینجا اجباری نیست... 
اگه دوستان دیگه واستون شارژی میزارن یا هر چیز دیگه که مفید بوده فقط نیاین نگاه کنید..... اگه شارژش گرفتین تشکر یادتون نره البته با اسپم نه با کلید سپاس و اعتبار
اینا رو واسه خودم نگفتم ، هر کی منو میشناسه خودش میدونه که من لطفش رو بر میگردونم و برای تشکر و.... پست نمیذارم اگه قصدم این بود که الان.... البته همه کاربرا همینجور هستن ...اینو گفتم که:
 تشکر از:⬅ [دوستان دیگه]➡ که براتون زحمت میکشن یادتون نره... ربطی به مجازی هم نداره تو زندگی شخصی هم آدمای طبیعی از فردی که راهنماییشون کرده به سوالشون جواب داده یا کاری براشون انجام داده تشکر میکنن... همه بلدن فقط مجازی هم انجام بدن heart
من زیاد وارد نیستم تازه اومدم.بازم چشم ممنون ازراهنماییتون
خیلی ازتون ممنونم راهنماییتون واقعا مفید بود
همره اول تست نشده   بدون شارژ شرکت کنید
"شارژ 10000 ریالی را از دست ندهید
به مناسبت شروع سال میلادی 2018 تک استیکر به مشترکینی که تنها تا پایان امروز عضو این سرویس شوند شارژ هدیه می دهد.
برای عضویت 1 را به 307246 ارسال نمایید."

=====

? به تک استیکر خوش اومدی!
با ورود به ربات و ساخت استیکر اختصاصی خود طبق چالش، بعد از 48 ساعت شارژ ده هزار ریالی خود را دریافت کنید.
عضویت روزانه چهارصد تومان
برای لغو عضویت خاموش یا off را به 307246 ارسال کنید.
برای شروع، اینجا را لمس کنید:
?????
کد:
https://t.me/takstickerbot
دوستان اين نرم افزار چهاژخونه درست نشد شرکت کنيم
زنگ بزن پشتیبانی مشکلت رو بگو بررسی میکنن......

چارخونه :    02144255631

برای کسانی که نگرفتن این دو تا امروز انبوه 1000 تومنی دادن:
هر دو تاش بدون شارژ بزنین.... هزینه روزی 300 تومن.... تا زمان دریافت شارژ نباید لغو کنین.

ایرانسل

2   به   737377 ...  با وقفه 48....  پین 1000 تومنی میده.
.................................................................................
2   به    405560  سپس نصب و فعالسازی اپ آیینه...با وقفه  2 تومن مستقیم
هرمی جدید همراه اول

کد دوستاتون   به       2070208

هر  2  نفر     3000   تومن

فعلا مشکل داره وقتی درست شداولین نفر با توضیحات کامل بزاره....