موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-11-2017، 01:03 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2017، 12:53 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی نبودلغو اپ نهال رو بگه؟

داخل برنامه قسمت تنظیمات گزینه پاک کردن حساب کاربری رو بزنید

اینو حتما باید بزنیم..یا Lکافیه؟؟؟؟
برای گرفتن شارژ فقط1بفرستیم؟؟؟؟چقدر هزینه داره؟بدون شارژم میشه؟
(12-11-2017، 01:12 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2017، 01:03 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2017، 12:53 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم این و هم L
من نزده بودم روزی سیصد ازم کم میکرده
بله 1 بفرستید و آپشو نصب کنید و طبق گفته دوستان با تاخیر میده
بدون شارژ هم میشه و با خط شارژدار سیصد هزینشه
(12-11-2017، 01:17 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2017، 01:12 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم این و هم L
من نزده بودم روزی سیصد ازم کم میکرده
بله 1 بفرستید و آپشو نصب کنید و طبق گفته دوستان با تاخیر میده
بدون شارژ هم میشه و با خط شارژدار سیصد هزینشه

داش جواد،چارخونه اینو بعنوان نرم افزار فعال نشون نمیده....بی ادبی نشه....من با
L
لغویدم.وچیزی هم از فرداش کم نکرد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

15دقیقه بعد فعالشدن بلغوید.اگه قرار باشه بده،ب اینصورت هم میده
40500 همراه اول پیام داده عضو شدم گفت با تماشا اولین ویدیو تو اپ یا وب لبخند اول بعد 24 ساعت خودش شارڗ میفرسته کسی خواس شرکت با شارژ صفر بزنه ضرر نکنه
نهال از داخل برنامه لغو نمیشه
نظر بازار امتیاز 10000واسه ی دریافت شارژ5000تومانی رو از منوش برداشته...
بجاش امتیاز 5000(دریافت شارژ2000)اضافه شده
(12-11-2017، 01:38 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نهال از داخل برنامه لغو نمیشه

همونطور که دوستمون گفتن L رو بفرستید ۳۰۷۹۷ کافیه. از طریق مای ایرانسل تب سرگرمی، قسمت سرویس های فعال هم میتونید لغو کنید.
اپ نهال که شارژ نمیده هرمیه با دعوت از 5 نفر شارژ میده
اپ نسیم ۲۴ ساعت از عضویت میگزره اما شارژ نمیده ?
اینا انبوه دادن  همراه اول

3090  همراه اول
مشترک گرامی
با عضویت در سامانه هواداری فوتبال3091 و کانون هواداران باشگاه قشقایی شیراز، علاوه بر دریافت اخبار روزانه باشگاه، یک شارژ 1000 تومانی هم هدیه بگیر.
فعالسازی با ارسال کد 5

=======================
 201006  همراه ول
از قدیم گفتن امتیازهارو آخر پاییز می شمارن
در سرویس لسان الغیب عضو شو
1000 تومن رایگان شارژ شو و فال حافظ بگیر
شانست رو  هم برای شرکت در قرعه کشی آخر فصل و برنده شدن یک دستگاه خودرو 206 امتحان کن
عضویت با ارسال: 112

تست شدن هیچکدوم حرفی از شارژ نزدن