موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی از پاداشک شارژ گرفته؟؟؟؟
میشه با کلیر دیتا 25 نفر را ثبت کرد؟؟؟؟
(29-11-2017، 08:27 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-11-2017، 07:49 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا به من هزاری داد...شاید باید لغو میکردم نکردم یا همه آگهی ها رو یه جور ثبت کردم که هزاری داد

بمنم همه ی خطام 1000داد....شانسمون نگرفت

من یه گوشی 50 تومنی گزاشتم برا فروش هزاری داد ایندفه خونمونو گذاشتم برا فروش ببینم 10 تومنی میده یا نه بلکه خجالت بکشن بگن برا آگهی خونه دیگه هزاری ضایس
راستی لغو کرده بودید شما
(29-11-2017، 08:44 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدون تقلب میده
با تقلب نمیده کلیر دیتا هم نمیشه - هر گوشی فقط یکبار اگه حرکت پلنگی بزنی تسویه نمیکنه
Yas69
ربطی ب لغونداره..غیر خط اصلیم،بقیه رو لغو نکرده بودم...
همه رو1000داد...
شبیه ساز نزنین نمیده بیخیال شبیه ساز بشین ...
(29-11-2017، 08:44 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به هیچ وجه پاداشک شرکت نکن. به یه نفر میده به صد نفر نمیده. کلاه برداریه. من یه شارژ 2 تومنی خریدم شارژمو نداد به پشتیبانیش گفتم گفت شارژ ارسال شد اما بعد از سه روز شارژی نیومده هنوز. 25 نفر هم دعوت کردم که برای تسویش بهونه میارن و میگن کسایی که دعوت کردی فعالیت نکردنن. این عکس رو ببین جواب پشتیبانیشه. کلا کلاهبرداریه.

Highslide JS
(29-11-2017، 08:46 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-11-2017، 08:27 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-11-2017، 07:49 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا به من هزاری داد...شاید باید لغو میکردم نکردم یا همه آگهی ها رو یه جور ثبت کردم که هزاری داد

بمنم همه ی خطام 1000داد....شانسمون نگرفت

من یه گوشی 50 تومنی گزاشتم برا فروش هزاری داد ایندفه خونمونو گذاشتم برا فروش ببینم 10 تومنی میده یا نه بلکه خجالت بکشن بگن برا آگهی خونه دیگه هزاری ضایس
راستی لغو کرده بودید شما

ربطی نداره

من یه بادبزن گذاشتم برا فروش با قیمت توافقی
10 تومن داد
سلام دوستان تاچ مارت باید مشخصات فردی کامل بشه چون من اگهیم تایید نشده؟
(29-11-2017، 10:11 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تاچ مارت باید مشخصات فردی کامل بشه چون من اگهیم تایید نشده؟

سلام  نه اطلاعات فردی رو احتیاجی نیست کامل کنید
سلام هرمی ویکوک ،جدول و چشمک همراه اول بعد از عضویت از طریق بات باید با ارسال 1به سر شمارها هم عضو شد ؟
میشه بعد از عضویت لغو کرد یا باید 24ساعت عضو موند ؟