موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-11-2017، 08:00 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-11-2017، 07:19 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسیم پیام فرستاد Prize رو به 738338 بفرستید ...

هرمیش نمیده انگار 
همچی فرستادم مثل sharj و prize و emtiazو davat ولی هیچجوره نمیده فقط تعداد دعوتارو نشون میده  خواستید زنگ بزنید پشتیبانیش من که روم نمیشه

مگه می خوای بری خواستگاری فردا باید زنگ زد الان کسی نیست هرمیش هم میده فکر کنم‌...
(13-11-2017، 08:08 PM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپ نسیم الانم میشه شرکت کنم؟؟؟؟
اگه بجای 1 کد هرمی رو بزنم بازم شارژ 5 تومنی را میده یا نه؟؟؟؟

شدنی میشه اینکه شارژ بده یا نه مشخص نیست بدون شارژ بزن
بله با هر چی عضو بشی تفاوتی نداره با 1 و 2 عضو شدم امروز شارژش گرفتم
نظر بازار فکر کنم پرسشنامه داده ...
ایرانسل
307812
انبوه داده..تست کردم...گفته با وقفه ی 24ساعته شارژ میده...نصب نرم افزار لازمه....
شرکت ارائه دهنده اش که معتبره..فک کنم بده....
هرمی هم داره...با 5دعوت 2000
خواستین عضو بشین یه بارم ما کد بذاریم
164887
(13-11-2017، 08:40 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل
307812
دوبار تا حللا زدم
یبار اصن شارژ نداد
یبار بعد دو روز تبریک گفت که به ازای هر ۵ نفر ۲۰۰۰ شارژ میفرستیم برات ولی نفرستادن هنوز
نمیدونم ایندفعه بده یا نه
دوستانی که می خوان نسیم عضو بشن اول از همه مایکت چهارخونه رو کلا پاک کنید که برای پرداخت مشکلی نداشته باشید ... یعد از عضو دوباره نصبش کنید ...
اگه از با شارژ صفر عضو شدی نیاز لغو از چهار خونه نیست
نسیم چطور وارد برنامش بشم؟؟؟ همش خطای ارتباط میزنه واس عضویت
(13-11-2017، 09:35 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-11-2017، 08:40 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل
307812
انبوه داده..تست کردم...گفته با وقفه ی 24ساعته شارژ میده...نصب نرم افزار لازمه....
شرکت ارائه دهنده اش که معتبره..فک کنم بده....
هرمی هم داره...با 5دعوت 2000
خواستین عضو بشین یه بارم ما کد بذاریم
164887

عضو شیم ؟؟؟

این سامانه واسه همراه رو هر روز شارژ رو میده ولی واسه ایرانسل رو فقط تبریک میده و از شارژ خبری نیست
(13-11-2017، 09:08 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسیم چطور وارد برنامش بشم؟؟؟ همش خطای ارتباط میزنه واس عضویت

الان لغو کردم مشکلی نداشت.
دوستانی که شارژ 5 تومنیش گرفتن و هرمی هم شرکت نکردن برای لغو از اپلیکیشن:
بعد از ورود سه خط بالا سمت راست رو بزنید بعد بالای نام ، دایره آرم نسیم رو بزنید وارد صفحه پروفایل که شدید مستطیل زرد لغو اشتراک چارخونه رو بزنید .... بعد که مستطیل زرد تبدیل به خرید اشتراک شد فلش➡ بالا سمت راست رو بزنید و دوباره بر گردین صفحه ای که اسمتون و آرم نسیم زده و خروج بزنین و با شماره های ثبت نامی دیگه ورود و برای لغو همین مراحل.....
از چارخونه هم میتونین لغو کنید
L به 738338 هم باید حتما بفرستین...