موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-11-2017، 09:08 PM)Aliname نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لطفا یکی به من بگه این کیوب فعاله یا نه؟
برا من شارژی ارسال نمیکنه از دعوتام

سلام

فعلا شارژ دهیش غیرفعال شده
سلام آپ هایی که شارژ ایرانسل میدن اسماشونو بگید
ممنون
(21-11-2017، 09:51 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2017، 09:48 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه شارژ پنجی که یک آذر فعال میشه چی باید بفرستیم؟

6608    
و

6610    به   6020    سوم آذر

سلام..این سامانه ایرانسل هست یا همراه....بعدم باید تا اخر سامانه عضو بود یا سیم یدون شارژ هم میشه...راهنمایی کنید؟؟
تکیه عضو شدم برنامه نصب کردم ولی کد بهم نداد
سلام ببخشید من این نرم افزار کیوب نصب میکنم ولی وقتی باز میخواد بشه مگه این دستگاه مجاز به ورود به بازی نمی باشد هنوز نتونستم از این سامانه بخاطر فعال نشدن شارزی بگیرم مشکل کجاست راهی دارم گوشیمم روت هست
(21-11-2017، 10:18 PM)amirreza15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید من این نرم افزار کیوب نصب میکنم ولی وقتی باز میخواد بشه مگه این دستگاه مجاز به ورود به بازی نمی باشد هنوز نتونستم از این سامانه بخاطر فعال نشدن شارزی بگیرم مشکل کجاست راهی دارم گوشیمم روت هست

بخاطر روت هست.آنروت کنی درست میشه
307539همراه اولو خط شارژ دارهم دارین عضو بشین.نیم ساعت بعد 20رو بفرستین شارژشو میده
دوستان کیوب فعاله ؟؟؟
سلام
نه متاسفانه فعلا کیوب غیر فعاله
فعلا شارژ نمیده
6608 فعاله بزنین