موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برا منم فقط ۷تا ثبت شده. درصورتی که واسه همه خطام چک کردم ۲تا محتوا اومده!

شما
32
دوست دعوت کرده اید
اما تعداد دعوت های موثر شما که ۲ محتوا گرفتند
و باعث دریافت شارژ توسط شما خواهد شد:
7
برای دریافت شارژهای هدیه خود ۱۰۰۰ را به
۷۳۷۴۷۴ ارسال کنید .
سقف دریافت شارژ ۵۰ هزار تومان می باشد.
کد شما 1847446978
که دوستانتان باید به ۷۳۷۴۷۴ بفرستند .
مهلت دریافت شارژها فقط ۱ روز.
کم‌کم دارن ثبت میشن عجله نکنید .‌‌..
خط خاموش باشه هم موثر میشه؟
(19-10-2017، 11:49 AM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه باید روشن باشه وقتی محتوا میاد خط ها رو روشن کن تا ثبت بشن...
(19-10-2017، 11:49 AM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خط هاتو بزار رو گوشی چند دقیقه بعدش ۲تا پیامش میاد. ولی اینکه قبول کنه یا نه مشخص نیست
(18-10-2017، 11:23 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری ایرانسل با دعوت از 2 نفر و نصب اپلیکیشن کاریشه
هزینه 300 بدون شارژ هم میشه
7716251 به 40550 بعد نصب اپ
مشاهده تعداد دعوت موفق و درخواست شارژ با ارسال J

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست کردم راحت شارژ رو داد
تراکنش با موفقیت انجام شد. مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده 10,000 :مبلغ شارژ دریافتی 9,174 :تاریخ 1396/7/26 22:21 :از bazarbaha.ir :موجودی جدید 9,175
سلام دوستان این باید از طریق اپ لغو اشتراک شه؟
(19-10-2017، 11:55 AM)france نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2017، 11:23 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری ایرانسل با دعوت از 2 نفر و نصب اپلیکیشن کاریشه
هزینه 300 بدون شارژ هم میشه
7716251 به 40550 بعد نصب اپ
مشاهده تعداد دعوت موفق و درخواست شارژ با ارسال J

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست کردم راحت شارژ رو داد
تراکنش با موفقیت انجام شد. مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده 10,000 :مبلغ شارژ دریافتی 9,174 :تاریخ 1396/7/26 22:21 :از bazarbaha.ir :موجودی جدید 9,175
سلام دوستان این باید از طریق اپ لغو اشتراک شه؟

میده شارژ؟
هر مسابقه ی نرم افزاری نیازب لغو از طریق اپ مختص خودش یا چارخونه هست.یکبار برای همیشه بشینید رمز عبور و نام کاربری خطاتونو از چارخونه بگیرید.بله دوست عزیز.من اونو نزدم .ولی نیاز ب لغو داره
اخه تو اپ لغو اشتراک نداره
و توی اس ام اسشم لغو رو با L زده
(19-10-2017، 12:10 PM)france نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه تو اپ لغو اشتراک نداره
و توی اس ام اسشم لغو رو با L زده

اگر اس ام اس بعد از لغو گرفتین با اپلیکیشن چارخونه لغو اشتراک کنین