موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-11-2017، 01:47 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 4 هزاری ایرانسل
واسه کسانیکه نگرفتن
5245034 به 307525
هر 2 نفر که  اپ رو نصب کنن و 24 ساعت لغو نکن 4 تومن میده ( شناسه رو میتونید رو خط همراه اول هم شارژ کنید.
بدون شارژ هم میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش مطمئنی بدون شارژ هم میده؟
تو اسش زده ۳۰۰ حق اشتراک هم باید بدی
من میخام با یه چند تا سیم شرکت کنم
(07-11-2017، 02:47 AM)monster426 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من با #2*800* تمام سرویس هایی که عضوشون بودم لغو کردم از داخل چهار خونه هم همه ی اپ هارو لغو عضویت زدم ولی بازم ازم شارژ کم میشه با اینکه لغو عضویت زدم ولی بازم رویش و نمایش هر کدوم 300 کم کردن 600 دیگه هم کم شده نمیدونم کدوم سرویس کم کرده باید چیکار کنم ؟؟؟
از طریق اپلیکیشن چهارخونه خطت رو ثبت نام کن ببین چه اپلیکیشنهایی برات فعاله.
(07-11-2017، 03:48 AM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2017، 01:47 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 4 هزاری ایرانسل
واسه کسانیکه نگرفتن
5245034 به 307525
هر 2 نفر که  اپ رو نصب کنن و 24 ساعت لغو نکن 4 تومن میده ( شناسه رو میتونید رو خط همراه اول هم شارژ کنید.
بدون شارژ هم میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش مطمئنی بدون شارژ هم میده؟
تو اسش زده ۳۰۰ حق اشتراک هم باید بدی
من میخام با یه چند تا سیم شرکت کنم
لطفا اصلاع بدین منم می‌خوام عضو شم ...
دوستانی که دیروز عضو سامانه 7463 شدن با ارسال P شارژشونو دریافت کنند
(07-11-2017، 09:44 AM)wikileaks نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیناش سالمه؟
نمیخوام وارد کنم
(07-11-2017، 10:00 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-11-2017، 09:44 AM)wikileaks نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیناش سالمه؟
نمیخوام وارد کنم

اره

میگه برنده ی جایزه نشده اید
(07-11-2017، 10:28 AM)Faezehn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگه برنده ی جایزه نشده اید

دیروزانبوه 1000نفر اول داده بود.احتمالا اونایی که زودتر عضو سامانه شدن،شارژ بهشون تعلق میگیره
تا الان همه سالم بدون بزنید تا تمام نشده ‌‌‌‌‌...
84844 پیام شارژ داده عضو شدم تبریک شارژ داده گفته که RNG 13 رو به 8282 بفرس
احتمالا واسه کسانیکه نگرفتن فعاله