موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-10-2017، 09:38 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 50501 آپدیت شده ؟؟؟

خیر ادامه قبله
سلام گردشگر چجوری فعال میشه؟
برای 83215 ک گفته بعد از دو محتوا باید منتظر باشیم ک خودش محتوا بفرسه یا باید چیزی بفرسیم ک محتوا بفرسه؟؟!
(14-10-2017، 10:38 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام گردشگر چجوری فعال میشه؟

فقط وارد برنامه بشی 
هزارمستقیم میفرسته
چیز دیگه ای نداره
(14-10-2017، 10:46 PM)Mamadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای 83215 ک گفته بعد از دو محتوا باید منتظر باشیم ک خودش محتوا بفرسه یا باید چیزی بفرسیم ک محتوا بفرسه؟؟!

منتظر باشید فردا خودش محتوا میفرسته  خط باید شارژ داشته باشه تا محتوا بیاد
دوستان 50501 اصلا آپدیت نشده کانال ها دروغ گذاشتن ؟؟؟
(14-10-2017، 10:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-10-2017، 10:46 PM)Mamadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلاکدهرمی زده بودم الان میشه ۱رو بفرستم واسه ۲۰۰۰تومان؟
(14-10-2017، 10:58 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 50501 اصلا آپدیت نشده کانال ها دروغ گذاشتن ؟؟؟

اپدیت نشده
(14-10-2017، 11:21 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-10-2017، 10:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلاکدهرمی زده بودم الان میشه ۱رو بفرستم واسه ۲۰۰۰تومان؟

نه
میشه اول 1 رو زد بعد لغو کرد هرمی شرکت کرد ولی اگه هرمی رو شرکت کردی دیگه 1 رو نمیتونی شرکت کنی
(14-10-2017، 10:09 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-10-2017، 08:56 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-10-2017، 08:30 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-10-2017، 07:55 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت نام سیمکارت رایگان ایرانسل پلاک وارد نمیشه ثبت نمیشه اصلا

از گوشیتونه...منم مشکل شمارو دارم.پلاک وارد نمیشه...چندتا مرورگر هم امتحان کردم نشد.

من با نسخه جدید کروم هفته پیش فرم رو پر کردم فرداش سیم واسم اومد.
از داخل نسخه جدید اپلیکیشن مای ایرانسل هم میشه درخواست داد

کدوم قسمت اپلیکیشن؟چیزی نیست که

قسمت خرید آنلاين سیمکارت