موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2018، 10:17 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2018، 09:46 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 5 هزار تومانی سرویس روزآرزو 
#برای کسانیکه نگرفتن 
ارسال 1 ب 307058
نصب و فعالسازی اپلیکیشن
جهت دریافت شارژ ارسال کلمه شارژ 
درجواب یه کد میفرسته کد رو بهمین سامانه ارسال میکنینن 
بعدش دوباره پین کد شارژ هزاری رو میفرسته

ایرانسل یا همراه اول؟
برا همراه اول زدم میگه قبلا تمامی شارژهای خود را دریافت  کرده اید
برا ایرانسلم که جوابش نمیاد

همراه اول 
حتما خط های قبلی رو گرفتی 
خط های جدید رو بزنین
سلام خسته نباشید نزدیک دوماه هست هیچ شارژ ایرانسل نه هرمی هیچی نیومده هرچی اومده همراه اول حریان چیه چرا نمیاد؟
(06-01-2018، 03:03 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول 
حتما خط های قبلی رو گرفتی 
خط های جدید رو بزنین

به خطهای جدید هم میگه قبلا گرفتی
شارژ 1000 تومانی برای همه اوپراتورها

با شماره گیری کد #09368412457*8*720* و خرید اولین شارژ هزار تومانی، 1000 تومان هم هدیه بگیرید.

هم به شما و هم به معرف هزار تومان هدیه به صورت مستقیم میده.

با شماره گیری #8*720* شماره خودتون به عنوان معرف ثبت میشه،من دیروز ثبت کردم،اما الان ثبت نمیکنه ولی هدیه اولین تراکنش رو میده.

با ماناپی هم فرق داره.
(06-01-2018، 01:17 PM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومانی برای همه اوپراتورها

با شماره گیری کد #09368412457*8*720* و خرید اولین شارژ هزار تومانی، 1000 تومان هم هدیه بگیرید.

هم به شما و هم به معرف هزار تومان هدیه به صورت مستقیم میده.

چجوری عزیز معرف خودمون رو بگیریم ؟

به من وقتی شماره خودم رو میزنم میگه کد معتبر نیست
موقت

این 720 که دوستمون گذاشته فکر کنم همون ماناپی باشه برای کسانیکه نگرفتن (جدیدا) یا شایدم جشنواره 720.....(بهتره خودشون توضیح بدن)
* 720 * 8 #
معرف فقط شماره این دوستمون رو قبول میکنه!!

من خط خودم رو میزنم میگه کد معتبر نیست!!
3048 ایرانسل معمولا چه ساعتی فعال میشه ؟؟؟
(06-01-2018، 02:34 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3048 ایرانسل معمولا چه ساعتی فعال میشه ؟؟؟

زمان خاصی نداره.خطات اگه شارژ ندارن میتونی عضو بشی.من از دو روز قبل عضو بودم.دیروز از1ب بعد تست میکردم.امروز یا هروقت فعالشد48رو بفرس
{امــروز سامانه اش مشکل داره}
800 مــــگ ایــــنــــتــــرنــــت رایــــگــــانــــ
ارســــال 6 بــــه 8080
شــانــســیــه بــه همــه خــطــوط نــمــیــده