موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستانی که چند ساعت قبل محدود 3048 همراه اول شرکت کردن با 800 سامانه های فعال رو ببینن اگه لغو نشده حتما با اپلیکیشن همراه من لغوش کنن( حمایت روزانه 500 تومانی کشتی)
با نسخه تحت وب همراه من هم قسمت خدمات من میتونید خدمات مبتنی بر محتوا رو لغو کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2017، 01:05 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژهای 5000 تومنی برای تو و دوستات?
 كليك كن ??   

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا تموم نشده،  شارژتو بگير
 ?????

دو نفر 5 تومن
همراه اول

هزینه روزانه : 200تومان (داشتن 200تومان الزامی ه برا موثر شدن)

گشتم نبود
اگه هست پست را پاک کنم؟؟

مسابقه صفر ویک هست...به من گفت شما قبلا اینجا بودی برای کسی دعوت حساب نخواهی شد
(31-10-2017، 04:40 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2017، 01:05 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژهای 5000 تومنی برای تو و دوستات?
 كليك كن ??   

تا تموم نشده،  شارژتو بگير
 ?????

دو نفر 5 تومن
همراه اول

هزینه روزانه : 200تومان (داشتن 200تومان الزامی ه برا موثر شدن)

گشتم نبود
اگه هست پست را پاک کنم؟؟

مسابقه صفر ویک هست...به من گفت شما قبلا اینجا بودی برای کسی دعوت حساب نخواهی شد

برای کسانی نگرفتن
3048
دوباره فعال شده بود وقتی تو کانال بیاد ارزش شرکت کردن نداره فقط ب 500 نفر میداد

-------------
ارسال 1  به  307819
هرمی همراه اول
هر 3 دعوت 2000 میده بدون شارژ میشه
بعدا خودش شارژو میده بصورت مستقیم
تست کردم و لغویدم بعدش شارژ اومد
6020 امروز دیگه شارژ نمیده؟
738887
ایـــرانســـــــــــل

انبوه داده.تست کردم گفت بعد 48ساعت میده
اگه خواستین عضو بشین فقــــــــط خط بدون شارژ بزنین.مشخص نیست بده

nima1363048دوباره فعال شده بود وقتی تو کانال بیاد ارزش شرکت کردن نداره فقط ب 500 نفر میداد-------------ارسال 1  به  307819هرمی همراه اول هر 3 دعوت 2000 میده بدون شارژ میشه بعدا خودش شارژو میده بصورت مستقیم تست کردم و لغویدم بعدش شارژ اومد
سلام ،چقدر طول میکشه شارژ بده؟سه نفر دعوت کردم 20دقیقه گذشته اما خبری از شارژ دادنش نیست
تشکر بابت راهنمایی،راستش وقتی با اپرا میام اصلا گزینه ای برام نمایش نمیده که پاسخ بدم و زمانیکه با یوسی میام چند گزینه نمایش میده که نمیدونم دقیقا کدامش هست به همین خاطر تصادفی انتخاب کردم حالا هم نمیدونم گزینه درست برای پاسخ به شما زدم یا نه بهرحال معذرت
برای کسانیکه که با کد هرمی 84888 عضو نشده باشن:
به سرویس دکه خوش آمدی
*
۵۰مگابایت اینترنت هدیه بادریافت ۲محتوا با ارسال 
   Tr 666
 به 
۸۲۸۲ دریافت کن
(فقط اعضای جدیدواردشده با ۱)

باهر ۳ دعوت ازدوستانت، ۳۰۰۰ تومن شارژدریافت کن
دریافت کددعوت با ارسال
 HP 201 
به ۸۲۸۲