موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
307536 همـــــراه اولو تو نرم افزارش(راه روشن) قسمت دریافت هدیه برید بزنید ببینید میده.48ساعت گذشته(بمن گفت جزء5000نفر اول نبودی).شک دارم اصلا شارژ داده باشه...
+++++++++++++++++++++++

307538 و 307662هم فعال نشدن!!!
307396 دیروز شرکت کردم و برنامه رو نصب کردم و امروز شارژ رو فرستاد. کسی خواست شرکت کنه. تو متن پیامش گفته تا 22ام فرصت داری برای دریافت شارژ هزاری
ارسال 1 به 307396 همراه اول

مشترک گرامی
سرویس نسل نو شما فعال گردید و شما اکنون می توانید بصورت نامحدود از ویدیوهای آموزشی آشپزی و هنری این سامانه استفاده کنید. در جشنواره بزرگ نسل نو با نصب اپلیکیشن 10000 ریال شارژ رایگان دریافت کنید. هزینه روزانه چهارصد تومان. انصراف از فعالسازی با ارسال off یا خاموش. راهنمایی با ارسال hlp 
آدرس وبسایت نسل نو

کد:
http://nasl-no.com

لینک دانلود نسل نو

کد:
https://cafebazaar.ir/app/ir.haftsang.naslno/?l=fa
دوست عزیز حرفی از شارژ نمیزنه امروز!!   نسل نو 307396

برای شما حرف از شارژ میزد؟

امروز در مورد شارژ چیزی نگفته
(12-12-2017، 01:55 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307396 دیروز شرکت کردم و برنامه رو نصب کردم و امروز شارژ رو فرستاد. کسی خواست شرکت کنه. تو متن پیامش گفته تا 22ام فرصت داری برای دریافت شارژ هزاری
ارسال 1 به 307396 همراه اول

مشترک گرامی
سرویس نسل نو شما فعال گردید و شما اکنون می توانید بصورت نامحدود از ویدیوهای آموزشی آشپزی و هنری این سامانه استفاده کنید. در جشنواره بزرگ نسل نو با نصب اپلیکیشن 10000 ریال شارژ رایگان دریافت کنید. هزینه روزانه چهارصد تومان. انصراف از فعالسازی با ارسال off یا خاموش. راهنمایی با ارسال hlp 
آدرس وبسایت نسل نو

کد:
http://nasl-no.com

لینک دانلود نسل نو

کد:
https://cafebazaar.ir/app/ir.haftsang.naslno/?l=fa

سلام
من یه شماره ایرانسل داشتم ترابرد کردم به همراه اول الان نمیزاره ثبت نام کنم میگه با شماره همراه اول امکان پذیره ، راهی هست ؟
(12-12-2017، 02:25 PM)mohsen_omidi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز حرفی از شارژ نمیزنه امروز!!   نسل نو 307396

برای شما حرف از شارژ میزد؟

امروز در مورد شارژ چیزی نگفته

پیاماش دیر میاد.منم دیروز با یه خط تست کردم. فکر نمیکردم شارژ بده. امروز هم زدم پیام بالا رو داد
اینم  پیام انبوهش

مشترک گرامی خط شماره - - - - - 

شارژ هدیه سرویس ویدیویی نسل نو ویژه خط شماره - - - - - - - - - - -  به مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال تا تاریخ ۹۶/۰۹/۲۲ تمدید شد. برای فعالسازی سامانه و دریافت هدیه خود با نصب اپلیکیشن ۱ را به ۳۰۷۳۹۶  ارسال نمایید.

(12-12-2017، 02:30 PM)خسرو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من یه شماره ایرانسل داشتم ترابرد کردم به همراه اول الان نمیزاره ثبت نام کنم میگه با شماره همراه اول امکان پذیره ، راهی هست ؟

نمیدونم. بهتره دوستان با تجربه نظر بدن
منم بخاطر همین مشکلات لغو ترابرد زدم
یک گیگ اینترنت یک ساعته ایرانسل

خرید بسته اینترنت در ساعتهای مختلف با قیمتهای متفاوت.... شانس خود را امتحان کنید با:

* 4444 * 2 * 1 #

برای این ساعت قیمت : 1 گیگ 1600 تومن
Lightbulb.gif  الان شده 800 تومن
1000 تومنی همراه اول

1  به 3048

کد داخل پیامک به 3048

555  به  3048

بدون هزینه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب ۵۵۵ نیومد
(12-12-2017، 05:58 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب ۵۵۵ نیومد

تموم شده...فکر کنم لحظه ای چند تا دونه میده بعدم غیر فعال میشه.
انبوه داده ... اگه نگرفتین تست کنید
همراه اول   307171  
مشترک گرامی به شماره ....... 

به پاس همراهی همیشگی شما، سامانه ثبت آگهی تاچ مارت برای شما هدیه 5000 تومانی در نظر گرفته است. دریافت شارژ با نصب و ثبت اولین آگهی با ارسال 1
فعلا لینک اپلیکیشن نداده ... شاید بعدا فعال بشه
همراه اول    307578
سلام من از اپ آوا استفاده میکنم به همه شارژ 10000 ریالی هدیه میده. تو هم 1 ارسال کن و با نصب اپ شارژتو بگیر
بدون شارژ عضو بشین شاید داد.
مشترک گرامی به شماره ۰۹*********
به پاس همراهی همیشگی شما، سامانه ثبت آگهی تاچ مارت برای شما هدیه ۵۰۰۰ تومانی در نظر گرفته است. دریافت شارژ با نصب و ثبت اولین آگهی با ارسال ۱ به ۳۰۷۱۷۱

کسی این گرفته؟