موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2017، 08:16 PM)gandilak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تبدیل سیم ایرامسل به فورجی با گوشی 3g نت 14 گیگ رو میده یا حتما باید گوشیمون 4g باشه

باید 3 روز روی یه گوشی 4جی باشه و به اینترنت هم متصل باشه
در ایرانسل من قابلیت ریز مکالمات به صورت PDF
زدم ولی به ایمیلم ارسال نکردن کسی میدونه بعد چندساعت ارسال میکنن؟
سلام
سامانه هرمی ایرانسل هست فعال باشه
دوستان من وقتی نظر بازار می خوام برای دریافت شارژ اقدام کنم میگه پاسخ های شما کیفیت لازم رو نداشته سوال هاشو همین جوری جواب میدادم شما درست جواب میدن سوالاشو ؟؟؟
(04-11-2017، 06:31 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2017، 06:22 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
222 به 6020
شارژ 5 هزاری همراه

بعد  
کد تایید    به    6020

تاریخ 3 آذر    کد دریافت     6610     به    6020

بدون شارژ بزنید.
•••••••••••••••••••••••••••
اگر دوست داشتین بعد از عضویت کد زیر هم بفرستین:
304    به    66102 
 کدهدیه سیمکارت نوجوان انارستانی

یعنی کد دریافت رو باید سوم آذر بفرستیم یا الان؟بعد اگه پنجاه تا سیم کارت داشته باشیم و برا هر پنجاه تا کد هدیه سیمکارت رو بفرستین برا هر پنجاه تا سیم کارت میاد برامون؟
(05-11-2017، 10:54 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی کد دریافت رو باید سوم آذر بفرستیم یا الان؟بعد اگه پنجاه تا سیم کارت داشته باشیم و برا هر پنجاه تا کد هدیه سیمکارت رو بفرستین برا هر پنجاه تا سیم کارت میاد برامون؟

بله باید  3 آذر کد دریافت شارژ رو ارسال کنید و تا اون روز سامانه رو لغو نکنید

شارژ دادن این سامانه در 3 آذر محدوده و زود تموم میشه

کد دریافت سیم هدیه رو الان هم میتونید بفرستید
کد دریافت سیم هدیه رو باید ببرید دفتر پیشخوان همراه اول  و مدارک بدید بیشتر از یک سیم رایگان به هر نفر نمیدن فکر کنم
کسی نیست راهنماییم کنه ...
کسانی ک عضو شده بودن 6609 ب 6020
بفرستید
6609
به
6020
(05-11-2017، 10:08 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من وقتی نظر بازار می خوام برای دریافت شارژ اقدام کنم میگه پاسخ های شما کیفیت لازم رو نداشته سوال هاشو همین جوری جواب میدادم شما درست جواب میدن سوالاشو ؟؟؟

بغیر از سئوالاتی که ذکر میشد بدون توجه به سئوال از میان گزینه ها، فلان گزینه رو انتخاب کنید،امکان سنجش کیفیت پاسخگویی وجود نداره چون پاسخ ها بر حسب سلیقه ست.احتمالا شما اون سری سوالاتی رو بدون توجه به توضیح مندرج در سئوال پاسخ دادید.
در کل این اپ اصن آش دهن سوزی نیس.من فقط یکبار شارژ دو هزاری رایتل(از سر اجبار) گرفتم و دیگه شارژ نمیده و پیام میده بعدا امتحان کنید