موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان اپ نهال نصب کردم برام ۲ تومن فرستاد..
نهال رو نصب کردم پولی ازم کم.نکرد شارژ هم نداده
(29-10-2017، 08:05 PM)skyک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دوباره با سیمکارت که قبلا کد هرمی زدم
دوباره زدم شارژ داد....آپدیت شده برا همه

بله آپدیت شده حتی اپلیکیشنم نمیخواد نصب کنی درجا بگیرید 300 نگهدارید برا خودتون
(29-10-2017، 08:20 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2017، 08:05 PM)skyک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله آپدیت شده حتی اپلیکیشنم نمیخواد نصب کنی درجا بگیرید

فسفر نرم افزار نمیخواد؟
(29-10-2017، 08:33 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2017، 08:20 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله آپدیت شده حتی اپلیکیشنم نمیخواد نصب کنی درجا بگیرید

فسفر نرم افزار نمیخواد؟

سلام  چطوری اپلیکیشن نمیخواد؟؟؟
هنگید Sleepy.gif
افساید هنگ کرده جوابی ازش نمیاد
اخه نصب هزار رو نداد به من
حمله زدن هنگ کرد سامانه
دوباره فعال شد
(29-10-2017، 07:34 PM)z.asoode نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفته پیش کسانی که در سامانه 30797 با ارسال عدد 1 عضو شده بودن و اپلیکیشن نهال نصب کرده بودن و شارژ نگرفتن الان داره شارژ 5000 تومنی به صورت مستقیم براشون ارسال میشه.

هزینه 300 تومن بود.
بدون شارژ هم میشد شرکت کرد.

کسانی که الان شرکت کنن شارژ 2000 تومنی میده
زود بزنین
ارسال 1 به 30797 و نصب اپلیکیشن نهال

هنوز فعاله؟