موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
تموم شد
نرم افزار پولچین  
سلام 
دوست خوبم میخوام تورو با اولین اپلیکیشن  درآمدزایی ایران آشنا کنم .
با نصب پولچین میتونی در هر زمان از شبانه روز آگهی و تبلیغات مختلف رو ببینی و از این طریق درآمد کسب کنی ، شارژ رایگان بگیری و بن چین های تخفیف دار بدست بیاری همین حالا با کد معرف من ثبت نام کن تا 1000 امتیاز هدیه بگیری در ضمن اگر کسب و کاری داری میتونی تبلیغات خودت رو بصورت رایگان انجام بدی تا در تمام کشور دیده بشی .
پولچین  پولسازه ( همین حالا نصبش کن )

کد من : 1626 
اگه بزنید 1000 امتیاز میده که باهاش یه شارژ 1000 میتونید بگیرید اگر نه که باید دعوت کنید تا امتیاز بگیرید برا گرفتن شارژ

لینک دریافت برنامه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پولچین واسه  شارژ گرفتن خطا میده اما ظاهرا بعدا فعال بشه و بتونیم از امتیازات استفاده کنیم
کسی میدونه هر خط رو  حداکثری که میشه شارژ کرد چقده؟؟
(26-11-2017، 10:50 PM)Zzahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه هر خط رو  حداکثری که میشه شارژ کرد چقده؟؟

واسه ایرانسل فک کنم سقفی وجود نداره...اما سقف شارژ همراه اول میگن 300000شده...
سلام
نرم افزار پولچین و کلیر دیتا میکنم چرا اطلاعات هست داخلش نمیشه با چند تا خط ثبت کرد؟؟؟
تبلیغاتش چطوریه دوتا سوال جواب میدم اصلا هیچی نمیاد امتیاز نمیده چرا؟
دوستان فست شارژ هر چند نفر کد دعوت عضو اپلیکیشن بشن چه قدر میده ؟؟؟
(26-11-2017، 11:45 PM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نرم افزار پولچین و کلیر دیتا میکنم چرا اطلاعات هست داخلش نمیشه با چند تا خط ثبت کرد؟؟؟
تبلیغاتش چطوریه دوتا سوال جواب میدم اصلا هیچی نمیاد امتیاز نمیده چرا؟

با سریال نامبر ثبت شده نمیشه شماره دیگه ای زد ...
(27-11-2017، 12:15 AM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماناپی اگه کسی نصب نکرده لطفا کد منو بزنه ممنون
CJ03

از حساب کاربریت خارج شو
با یک شماره الکی وارد شو.کدت رو بزن.
من جدیدا امتحان نکردم ولی چند ماه پیش امتحان کردم،خطا نداد
مثلا۰۹۲۲۴۴۲۲۱۴۰
(27-11-2017، 12:19 AM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-11-2017، 12:15 AM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
CJ03

از حساب کاربریت خارج شو
مثلا۰۹۲۲۴۴۲۲۱۴۰

خب اینطوری کدشو از کجا بیارم؟
(27-11-2017، 12:19 AM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
CJ03

از حساب کاربریت خارج شو
مثلا۰۹۲۲۴۴۲۲۱۴۰
به کد زدن نیست باید کسی که کد میزنه تراکنش باید انجام بده ...