موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-11-2017، 04:31 PM)3nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-11-2017، 04:29 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعلام شده ربات  امیرعلی نبویان داره شارژ میده با کلیک روی دریافت شارژ هدیه

اونایی که لغو نکردن تست کنن

چندتایی داد ولی الان میگه قبلا گرفتی

چجوری فعال میشه؟؟؟
(13-11-2017، 02:06 PM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا قسمت هرمی اپ نسیم هم فعاله و شارژ میده؟ اگه فعال هستش برای گرفتن شارژهای هرمیش چه کلمه ای باید ارسال بشه؟ من prize رو فرستادم ولی چیزی نداد.

دوستانی که هرمیش شرکت کردن باید جواب بدن.... اپ نسیم بدون شارژ باید بزنین(هزینش روزی 300 تومنه)... و تا چند روز بعد عضویت هم لغو نکنید اگه فعال بشه اطلاع میدن ....
(13-11-2017، 05:15 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری فعال میشه؟؟؟

شارژ بده یا نه معلوم نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اکانت همراه اول  و بدون شارژ  عضو ربات بشید؛دقیقا بعد از 24 ساعت شارژ  1000 تومانی بگیرید

لغو   Off به 30560
(13-11-2017، 05:22 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-11-2017، 05:15 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری فعال میشه؟؟؟

شارژ بده یا نه معلوم نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اکانت همراه اول  و بدون شارژ  عضو ربات بشید؛دقیقا بعد از 24 ساعت شارژ  1000 تومانی بگیرید

لغو   Off به 30560

من لغو نکرده بودم زدم گفت شما قبلا شارژ خود را دریافت کردید
(13-11-2017، 05:20 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-11-2017، 02:06 PM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا قسمت هرمی اپ نسیم هم فعاله و شارژ میده؟ اگه فعال هستش برای گرفتن شارژهای هرمیش چه کلمه ای باید ارسال بشه؟ من prize رو فرستادم ولی چیزی نداد.

دوستانی که هرمیش شرکت کردن باید جواب بدن.... اپ نسیم بدون شارژ باید بزنین(هزینش روزی 300 تومنه)... و تا چند روز بعد عضویت هم لغو نکنید اگه فعال بشه اطلاع میدن ....

شارژ به صورت مستقیم احتمالا امروز  ارسال میشه نباید لغو کنی ...
6644همراه انبوه داده..گفته با ارسال 1
خط ندارم تست کنم...
تا ظهر وقتی کد *144*1# میزدم تبلیغ شارژ نسیـــــم پایین متن اعتبار بود.الان دیگه نیست...فک کنم تموم شده....
(13-11-2017، 06:27 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا ظهر وقتی کد *144*1# میزدم تبلیغ شارژ نسیـــــم پایین متن اعتبار بود.الان دیگه نیست...فک کنم تموم شده....

ظهر زنگ زده بودم گفتن تا اخر ماه فعاله ...
(13-11-2017، 06:03 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6644همراه انبوه داده..گفته با ارسال 1
خط ندارم تست کنم...

شارژ 1000 تومنی همراه اول

1  به  6644

سپس ارسال کد داخل پیام

در تاریخ 26 آبان  ارسال  1124  به    6644

هزینه هر پیام 200

بدون شارژ بزنید
۶۶۴۴ مینویسه شما قبلا عضو بودین..
۲۳ام باید شارژ بده؟شش روز متوالی؟