موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۳۰۷۵۵۰ درسته فقط یخورده با تاخیر خط هارو شارژ میکنه.
اگه لغو کرده بودین هم مشکلی نداره بازم بهتون میده.
اونایی که دیروز نگرفتن میتونن امروز عضوشن فردا شارژشون رو بگیرن
۶ به ۳۰۷۵۵۰
بعدش ۳۱ به ۳۰۷۵۵۰
L به ۳۰۷۵۵۰
فردا مجدد
۳۱ به ۳۰۷۵۵۰
بعد از دریافت شارژ
L به ۳۰۷۵۵۰
(24-10-2017، 12:43 AM)france نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
307399 هرمی همراه چجوری باید لینک اختصاصیمو بگیرم؟نه تو بات و نه تو اس ک میده لینک نیس

لینک نمیده..مشکل داره.منم نتونستم لینک بگیرم
شارژ محدود هزاری . بعد از دریافت هر پیام پیام بعدی رو بفرستین
۱ به ۶۱۲۲۱
۷۷ به ۶۱۲۲۱
۱۱ به ۶۱۲۲۱
۱۳ به ۶۱۲۲۱
شارژ مستقیم وارد میشه
L به ۶۱۲۲۱
۱ به ۷۳۷۲۹۰
۷۷ به ۷۳۷۲۹۰
۱۱ به ۷۳۷۲۹۰
۱۲ به ۷۳۷۲۹۰
شارژ مستقیم
L به ۷۳۷۲۹۰
(24-10-2017، 12:28 PM)amazon021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ محدود هزاری . بعد از دریافت هر پیام پیام بعدی رو بفرستین
۱ به ۶۱۲۲۱
۷۷ به ۶۱۲۲۱
۱۱ به ۶۱۲۲۱
۱۳ به ۶۱۲۲۱
شارژ مستقیم وارد میشه
L به ۶۱۲۲۱
۱ به ۷۳۷۲۹۰
۷۷ به ۷۳۷۲۹۰
۱۱ به ۷۳۷۲۹۰
۱۲ به ۷۳۷۲۹۰
شارژ مستقیم
L به ۷۳۷۲۹۰
تمام
سلام دوستان من حدود دو هفته نبودم لطفا اگه شارژ یا هرمی جدید چیزی فعال هست بگین ممنون
کسی ۳۰۷۵۵۰ با خط بدون شارژ ثبت کرده؟
اخه من ۲تا خطم ۳۰۰شارژداشت دیروزثبت شد لغو کردم الان شارژوداد ولی ۱خط دیگم شارژ نداشت ثبت نشد
(24-10-2017، 02:48 PM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی ۳۰۷۵۵۰ با خط بدون شارژ ثبت کرده؟
اخه من ۲تا خطم ۳۰۰شارژداشت دیروزثبت شد لغو کردم الان شارژوداد ولی ۱خط دیگم شارژ نداشت ثبت نشد

من 3 تا بی شارژ گرفتم مشکلی نداشت
(24-10-2017، 02:36 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من حدود دو هفته نبودم لطفا اگه شارژ یا هرمی جدید چیزی فعال هست بگین ممنون

نمایش بات هست
737474 هر 3 دعوت 5 تومن با دریافت 2 محتوا البته ما که 4 محتوا میگیریم موثر میکنه :|
83215 با ارسال 1 بعد از دو محتوا 1000 - بعد هرمی میتونی شرکت کنی هر 5 نفر 6 تومن
yas69
مگه 307550 هرمی هست؟
گفتن بعد 24 ساعت 31 بفرستین هزاری میده
موقع تعویض خط ایرانسل پیامایی مثه تنظیمات اینترنت اون گوشی میاد.کدی چیزی نداره از شرش خلاص شد؟؟؟؟؟؟