موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نظر بازار واسه من پرسش نامه ۱۲۰۰ امتیازی گذاشته.چک کنید شاید برای شماهم باشه.
(04-12-2017، 02:25 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1گیگ نت همراه اول

ارسال آدرس ایمیل  به  990009

سپس مراجه به ایمیل جهت تکمیل فرایند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا پیام ارسال نمیشه.؟با خط همراه اول بفرستیم؟؟
از سامانه های محدود ایرانسل کدوما الان فعالن ؟
(04-12-2017، 03:03 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله واسه همزاه اول هست
جهت اطلاع:
ربات زیر به ازای هر 8 دعوت یک پین 1000 تومنی همراه اول یا ایرانسل میده.... بدون هزینه... 
هر 24 ساعت  فقط 1000 تومن با 8 دعوت میتونید بگیرید....

کد:
http://telegram.me/alvandrobot?start

با اکانت تلگرام خود ربات رو استارت کنید .... بعد از ورود گزینه کارت شارژ هدیه... سپس دریافت دعوت نامه رو بزنید..... بعد از 8 دعوت دریافت کارت شارژ رو بزنید.... آهنگ خواننده ها مختلف هم میتونید سرچ کنید و....لذت ببرید Angel.gif
سلام دوستان کسی از هرمی سی کلیک شارژ گرفته من 30 نفر دعوت کردم دو روز گذشته ولی هیکدوم موثر نشدن؟
(04-12-2017، 03:03 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-12-2017، 02:25 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1گیگ نت همراه اول

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای منم ارسال نمیشه
کسی تونسته بگیره؟
با جیمیل و ایمیل هر دو میشه استفاده کرد واس نت همراه؟؟؟؟
(04-12-2017، 04:49 PM)Aliname نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1گیگ نت همراه اول

برای منم ارسال نمیشه
کسی تونسته بگیره؟

من 2 تا گرفتم
100 تومن تو سیمکارتت شارژ باشه راحت میده.
هر سیمکارت هم ایمیل جدا میخاد
(04-12-2017، 05:27 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با جیمیل و ایمیل هر دو میشه استفاده کرد واس نت همراه؟؟؟؟

بلی