موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ینی تموم شد Confused
یا تموم شد.....

یا داغون شد... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
نه بابا فکر نکنم دیگه این قدر کپی شده باشه 21 میلیون خورده باشن تازه بعضی ها قند شکن تلگرام ندارم‌ فکر کنم هنگه تا ببینیم چی میشه
آقا رامین درست شد اگه ممکنه اطلاع بدین
تشکر Shy.gif
(09-01-2018، 08:39 PM)Roksana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رامین درست شد اگه ممکنه اطلاع بدین
تشکر Shy.gif

موقت
من که دعوت هیچ وقت ندارم..... تعداد سیمام کمه فعلا زیر سقف مجاز.... همون اول گرفتم پروندش بسته شد رفت پی کارش.

دوستان اطلاع میدن اگرم اطلاع ندادن مطمئن باش نارفیقان (کانالها) حتما اطلاع میدن ... فعلا دارن تست میکنن و غصه میخورن Angel.gif
(09-01-2018، 08:37 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا فکر نکنم دیگه این قدر کپی شده باشه 21 میلیون خورده باشن تازه بعضی ها قند شکن تلگرام ندارم‌ فکر کنم هنگه تا ببینیم چی میشه

احتمالا شارژ دونیش تموم شده... بازم احتمالا فعال میشه...
همه تلگرام دارا فندق شکن فلفل شکن گردو شکن سنگ شکن و.... صدتا مشابهش تو گوشیشونه....کلا گوشیاشون پر همیناست + تلگرام.... فکر میکنی ندارن Angel.gif
هرمی 738759
سه نفر دعوت کردم سه ساعت گذشته هنوز که چیزی نفرستاده باید یه چیزی بفرستم؟
سلام دوستان کسانی سیم کارت کم دارن مثل من مراقب باشید من 3سیم کارت ایرانسل داشتم پیامک می امد می خواستن سیم کارت قطع کن رفتم دفتر خدمات یکی بنام 8سیم کارت ثبت نام کرده بود من همه ان ها قطع کردم
نه اگه فعال باشه خودش بعد 3 دعوت زود باید میفرستاده 1000 بفرست اگه تعداد 3 هست و شارژ نداده غیر فعال بوده ... فردا با همون کدی که زدی تست کن.

سلام... با ایرانسل من و همراه من میتونین تعداد خطهایی که به نامتون ثبت شده با شمارش ببینین.
سرشماره بومرنگ چنده