موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-12-2017، 04:51 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیش از یه بار هم prize بفرستی  میگه برنده نشدی.... منم همینجور بود دوخطم داد ....چند خطمم نداده..... منتظر بمون تا شارژش بفرسته.

برای نصب برنامه آیینه باید اول شماره زد بعد رمز و بعد پیام بیا مگه کار دیگه ای باید انجام داد ؟؟؟
واسه من الان داره شارژش میشه
(24-12-2017، 05:00 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif

اصلا پیام نیومد مراحل عضویت میشه بگی ....
(24-12-2017، 05:00 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای نصب برنامه آیینه باید اول شماره زد بعد رمز و بعد پیام بیا مگه کار دیگه ای باید انجام داد ؟؟؟

1 به 405560 بعد
برنامه رو اجرا کن شماره و یه رمز وارد کن کد فعالسازی رو بزن تایید کن بعد که وارد صفحه اصلی شدی.... برو کلیر دیتا کن برای خطهای بعدی
(24-12-2017، 05:00 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه منم همینطور☺️?
(24-12-2017، 03:42 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2017، 11:39 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمــے 407815 
از 40 شــارژش بــهم 20 تــا رو داد بــقــیــه رو گــفــت تــمــوم شــده 
ڪــســے همــه شــارژو از ســامــانــه دریــافــت ڪــرده

این هرمی چجوریه؟
هزینه داره داداش؟

همراه اوله.... نیاز به نصب اپ و عضویت تا زمان دریافت شارژ داره...... شارژش بصورت لینک و سریاله.... بدون شارژم میشه..... هر 2 نفر 4 تومن تا سقف 40 تومن.... هزینه روزانه 300 تومن........ اگه اطلاعات غلط بود دوستان کمک میکنن

(24-12-2017، 05:10 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین کارو دقیقا انجام دادم 1 رو هم به 405560 اول فرستادم بعد نصب اپ لغو کنم دوباره عضو شم فردا بزنم ؟

اگه دیروز همینکارا انجام دادی که باید الان بهت شارژ بده

تصمیم با خودت من همینجور که گفتم زده بودم همه خطهامم شارژش گرفتم
یه چند روزی باید برم مرخصی ..... همینجوری دیونه هستم بخوام به سوالات زیادی هم جواب بدم احتمالا نیاز به مصرف دارو هم پیدا میکنم Angel.gif
بقیه سوالا رو دوستان دیگه لطف کنن جواب بدن  heart
90902 اگه دعوت کردین با فرستادن prize شارژشو بگیرین
طریقه لغومسابقه آپ آیینه ازداخل برنامش چطوریه؟؟
فکر کنم چون ساعت 10 صبح دیروز عضو شدم پیام تبریک نداده کسی هست قبل ساعت 12 ظهر دیروز عضو شده باشه امروز پیام تبریک اومده باشه براش ؟؟؟
(24-12-2017، 05:36 PM)Roksana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طریقه لغومسابقه آپ آیینه ازداخل برنامش چطوریه؟؟

L رو به 405560 بفرستید کافیه لغو برنامه نمی‌خواد ..