موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها بزنید دیر متوجه شدم.
1125 به
6644
واسه اونایی که پریروز ثبت نام کردن.

پ ن .فرستادم رفتم بیرون اومدم شارز اومده روگوشیم.الان دیدم.
(20-11-2017، 12:38 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2017، 12:24 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام گردونه الان شارژشو فرستاد

شارژ نصب اپ رو فرستاد. شارژ هرمیشو هم فرستاده؟

نه هرمیشو نفرستاده فقط فعال سازی اپ رو فرستاده
دوستان برای دریافت شارژ هزاری اپ گردونه خط بدون شارژ بزنیم شارژ میده ؟؟؟
جهت اطلاع Lightbulb.gif
کسانی که دیروز ۳۰۷۵۵۵۵ رو شرکت کردند.صبح پیام تبریکش اومده و با فرستادن جایزه یا p شارژ هرمیش رو میتونن به طور مستقیم دریافت کنن
ممنون از دوست عزیز برای اطلاع دادن جهت شرکت در سامانه
(20-11-2017، 03:00 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2017، 02:56 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای دریافت شارژ هزاری اپ گردونه خط بدون شارژ بزنیم شارژ میده ؟؟؟

من دیروز ثبت نام کردم خبری نشد البته فقط تو برنامه ثبت نام کردم نه چهارخونش
 شارژ میده مگه؟

چهار خونه چیه ؟؟؟
اول باید 1 یا کد به 307800 بفرستی بعد نصب اپ چهار خونه نمی‌خواد
30230 همراه اول پیام شارژ با وقفه  48 ساعته داده...اینم پیامش                                                  به کمپین بزرگ شارژ دوربین خوش آمدید
شارژ  10000 ریالی بعد از 48ساعت از  نصب اپ دوربین به خط شما واریز می گردد. 
 همه جور بین با دوربین
از طریق لینک زیر می توانید اپلیکیشن دوربین را دانلود کنید:
http://bit.do/dPUoU
لینک وبسایت: 
http://mydoorbin.ir
هزينه اشتراک روزانه شما سیصد تومان مي باشد. در صورت تمایل به غیرفعال سازی ، کلمه off یا خاموش را به 30230 ارسال نمایید.
در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره زیر تماس بگیرید :
02188736064
(20-11-2017، 03:05 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع Lightbulb.gif
کسانی که دیروز ۳۰۷۵۵۵۵ رو شرکت کردند.صبح پیام تبریکش اومده و با فرستادن جایزه یا p شارژ هرمیش رو میتونن به طور مستقیم دریافت کنن

اِ من فکر کردم از اون هرمیاس که با لغوم میده 
الان عضو شدم دعوتامو نشون میده ولی جواب p نمیاد
............
یعنی اینقدر نحوه شارژ دادنا زیاد شده آدم نمیدونه کدوم به کدوم و چی به چیه
(20-11-2017، 03:19 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2017، 03:05 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع Lightbulb.gif

............
یعنی اینقدر نحوه شارژ دادنا زیاد شده آدم نمیدونه کدوم به کدوم و چی به چیه
جواب پی نیومد جایزه بفرستید
(20-11-2017، 03:56 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
....
جواب پی نیومد جایزه بفرستید
.....
اونم زدم جواب نمیاد 
به 3075555 باید فرستاد دیگه؟
بله.به ۳۰۷۵۵۵۵ بفرستید.تو پیامکش گفته بود برای موثر شدن باید ۲۴ ساعت عضو سامانه بمونید.منم لغو نکردم.۳۰۰ هم کم کرد برا خط اصلیم

تراکنش با موفقیت انجام شد. مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده 20,000 :مبلغ شارژ دریافتی 18,349 :تاریخ 1396/8/29 14:06 :از در سرویس تکیه برنده شارژ شدید :موجودی جدید
(20-11-2017، 02:31 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2017، 12:33 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2017، 12:07 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی تونسته امروز آپ پله رو نصب کنه اخه همش خطای برقراری ارتباط میده؟

پشتیبانیش گفت محدودیت ثبت نام ایجاد کردیم هر گوشی 3 بار

کسی از دوستان راه حلی نداره
یک راه نصب شبیه ساز اندروید رو کامپیوتر و نصب آپ و پس از سه بار ثبت نام ،میتونید ازتنظیمات کدIME رو تغییر بدی و دوباره ثبت نام کنی