موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان یکی توضیح بده برای کل خط ها چجوری میشه گرفت این رو ؟
پاداشک فکر نکنم تو لیست شارژا باشه
(28-12-2017، 04:21 PM)meysam p7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژایرانسل
اول چهارخونه رو به روز رسانی بکنید بعد داخل چهارخونه به ازای دانلود واجرای هر یک از برنامه ها ۵۰۰تومن خطتون شارژمیکنه
برنامه هاشم شامل
بازی فرار بزرگ
بازی مارمولک
بازی تک تیرانداز
برنامه رستوان گردی سرسبد
برنامه padashak

اگه اکانت دیگه ای هم دارید. قبل دانلود برنامه ها از تنظیمات چارخونه گزینه نگه داشتن پشتیبان از برنامه ها رو فعال کنید. تا بعد دانلود برنامه ها،  اونارو تو حافظه داخلی ذخیره کنه تا هر بار نیاز به دانلود مجدد برنامه ها نباشه.
(28-12-2017، 09:24 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-12-2017، 04:21 PM)meysam p7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژایرانسل
اول چهارخونه رو به روز رسانی بکنید بعد داخل چهارخونه به ازای دانلود واجرای هر یک از برنامه ها ۵۰۰تومن خطتون شارژمیکنه
برنامه هاشم شامل
بازی فرار بزرگ
بازی مارمولک
بازی تک تیرانداز
برنامه رستوان گردی سرسبد
برنامه padashak

اگه اکانت دیگه ای هم دارید. قبل دانلود برنامه ها از تنظیمات چارخونه گزینه نگه داشتن پشتیبان از برنامه ها رو فعال کنید. تا بعد دانلود برنامه ها،  اونارو تو حافظه داخلی ذخیره کنه تا هر بار نیاز به دانلود مجدد برنامه ها نباشه.

ببخشید منظورتون اینه که با هر گوشی یه خطو میتونیم بزنیم؟
(28-12-2017، 11:13 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-12-2017، 09:24 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژایرانسل
برنامه هاشم شامل
بازی فرار بزرگ
بازی مارمولک
بازی تک تیرانداز
برنامه رستوان گردی سرسبد
برنامه padashak

ببخشید منظورتون اینه که با هر گوشی یه خطو میتونیم بزنیم؟

نخیر.برا خط بعدی برنامه ها رو پاک کنید. با اکانت خط دیگه وارد چارخونه بشید و دوباره برنامه ها رو نصب کنید(تیک پشتیبان رو بزنید دیگه دانلود مجدد نیاز نیست).
نکته در مورد شارژ چهار خونه :

صفحه اول مایکت چهار خونه کادر 3 وم زده نصب کن شارژ شو کمپین زمستانه رو اون بزن اپلیکیشن هایی که شارژ میده رو نصب کن بعد 4 تا هستن 1_ مارمولک 2_ سرسبد 3_ تک تینداز 4_فرار بزرگ ...
بعد هم اگه خواستی خط های دیگه بزنی برای این که نخواد دانلود کنی قسمت تنظیمات برو گزینه نگه داشتن پشتیبانی از برنامه بزن بعد پاک کنی می تونی دوباره نصب کنی بدون این که دوباره دانلود بشه ...
در تکمیل عرایض دوستان

نیاز نیست برای هر خط نصب کنین و بعد حذف کنین 
و مجدد برای خط بعدی همینکارو کنین.

برای خط اولتون ابتدا وارد چارخونه بشین و نصب کنین هر ۴ تارو(پشیبان که دوستان گفتن حتما تیکش باشه)

برای خط دومتون ابتدا وارد چارخونه بشین و حالا هر ۴ تا برنامه رو حذف کنین. با حذف هم شارژ میده. البته از من اینجوری بود.

برا خط سوم اینبار نصب کنین
برای خط چهارم حذف کنین
و....

نیازی به اجرای نرم افزار ها و ثبت نام و فعالسازی هم نداره.
شارژ دهی آنی
Lightbulb.gif
من الان چارخونه 4 تاشو نصب کردم ..... حذفم کردم پیامهاش هم 4 بار از سرشماره 500014441444 که میگه شارژ ایرانسلی 5000 ریال در حساب شما منظور شد اومده.... اما خطم شارژ نشده ....
(29-12-2017، 11:23 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif
من الان چارخونه 4 تاشو نصب کردم ..... حذفم کردم پیامهاش هم 4 بار از سرشماره 500014441444 که میگه شارژ ایرانسلی 5000 ریال در حساب شما منظور شد اومده.... اما خطم شارژ نشده ....

تا 8 صبح داشت میداد که دیگه پوکید
تموم شده فعلا
  • دوستان هرموقع فعال شدلطفا
  •  اطلاع رسانی کنین.