موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مگه قرار نبود ده تومن بده چرا هزار داد؟؟
(29-11-2017، 07:01 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه به قولش عمل نکرد هزار تومنی داد 307171

به من 10 داد الان

با ایرانسل هم میشه ثبت کرد یا فقط همراه اول؟؟
(29-11-2017، 07:11 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-11-2017، 07:01 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه به قولش عمل نکرد هزار تومنی داد 307171

به من 10 داد الان

والا به من هزاری داده
یکی نمیگه عضویتاین تاچمارت چجوریه؟
به منم ۱۰ تومن داد
مشترک گرامی به پاس همراهی شما با سامانه تاچمارت و ثبت اولین آگهی در این سامانه، سهمیه شارژ رایگان خط شما تقدیم می گردد: شارژ کد 100000 ریالی "
(29-11-2017، 07:22 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی نمیگه عضویتاین تاچمارت چجوریه؟

سمانه تاچمارت ( 307171 ) الان شارژشو فرستاد همراه اول

1 به 307171

کد داخل پیامک به 307171

بعدش داخل سایت یا اپ اولین آگهی رو ثبت کنید و بعد لغوش کنید

بعد از چند روز پیام میده که آگهی شما با موفقیت ثبت شد بعد کد شارژ براتون پیامک میشه

مشترک گرامی به پاس همراهی شما با
سامانه تاچمارت و ثبت اولین آگهی در این سامانه،
سهمیه شارژ رایگان خط شما تقدیم می گردد: شارژ کد 100000 ریالی
"
(29-11-2017، 07:11 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط همراه اول
نمیدونم چرا به من هزاری داد...شاید باید لغو میکردم نکردم یا همه آگهی ها رو یه جور ثبت کردم که هزاری داد
دوستان من سیم کارتم خاموش بود
روشن کردم واسه سامانه تاچمارت 1 ساعت میشه پیامش نیومده .
امکان داره پیام شارژ بیاد ؟
(29-11-2017، 07:49 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا به من هزاری داد...شاید باید لغو میکردم نکردم یا همه آگهی ها رو یه جور ثبت کردم که هزاری داد

بمنم همه ی خطام 1000داد....شانسمون نگرفت