موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باید غذا سفارش بدم تا 2 هزار شارژ بده یکی کامل توضیح بده چه جوریه ...
(26-11-2017، 12:44 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سروریس مکعب چرا بهم کد  فعال سازی نمیده؟خرابه؟

دوباره مراحلش بزن...

(26-11-2017، 12:51 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فست شارژ برای ایرانسل هم هست ؟
انجمن خیلی وقته افت کرده واقعا  Undecided.gif

آره خیلی وقته.....بعضی چیزا قدیمیش بهتره Angel.gif

(26-11-2017، 01:26 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت

توضیح کامل داده بودم

نمیدونم چرا پاک شده
ادمین میشه توضیح بدی چرا؟؟
یا اینکه کلا پست نکردمش؟؟!!!

پاک نشده... پایین پستت ارسالها رو بزن پیداش میکنی.

(26-11-2017، 02:23 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید غذا سفارش بدم تا 2 هزار شارژ بده یکی کامل توضبح بده چه جوریه ...

مراجعه به لینک زیر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به درد می خوره شرکت کنیم یا نه باید غذا سفارش بدیم برا 2 تومن
مکعب شارژ ۳ تومانی چطور میده؟؟؟من عضو کردم فقط گفت بسته اینترنت
(26-11-2017، 02:38 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به درد می خوره شرکت کنیم یا نه باید غذا سفارش بدیم برا 2 تومن
موقت
اگه غذا نمیخوای بخری کدت رو بگیر بده به همین دوستی که صفحه 206 توضیح داده .... برات مصرف میکنه... شما هم فردا وارد فست شارژ بشو و شارژش بگیر
(26-11-2017، 02:38 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مکعب شارژ ۳ تومانی چطور میده؟؟؟من عضو کردم فقط گفت بسته اینترنت
موقت
دریافت هدیه بزن مستقیم معادل بسته نت شارژ میده.... نت نمیده.... اگه یه نفر دعوت کردی گزینه 200 مگ فعال (میشه پایینش رنگ قرمز) بزن خطتت شارژ میشه
چرا اپلیکشن مکعب واسه من نصب نمیشه مگه انروید بالا میخواد؟؟؟؟
اندروید گوشيم 4.2.2 هس
مکعب یبار نصب کردم با شماره های دیگ میخوام بزنم نمیشه بااون شماره اولی میاد بالا !!!باید چکارش کنم؟؟؟
(26-11-2017، 04:00 PM)Zzahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مکعب یبار نصب کردم با شماره های دیگ میخوام بزنم نمیشه بااون شماره اولی میاد بالا !!!باید چکارش کنم؟؟؟

خروج از حساب کاربری
سلام چجوری شارژ هدیه فست شارژ بگیرم 
قسمت جایزه میرم میگ کد هدیه رو وارد کنید کد هدیه کدومه
سلام 
تاچمارت بعد چند روز شارژ رو میفرسته؟
ممنون