موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان اپ گردونه ‌25. نفر دعوت دادم 15 نفر ثبت کرد البته بعد این که کد زدم زود سیم عوض کردم باید پیام عضویت بیاد بعد سیم عوض می کردم ؟ الان هم سیم میزارم پیام عضویت نمیاد تو قسمت ایرانسل من قسمت سرویس ها فعال علامت سوال میاره نمیزنه اپ گردونه چرا اینجوری شده ...
جهت اطلاع Lightbulb.gif
اگه نسیم رو لغو نکردید و دعوتی دارید،خطهاتون رو چک کنید داره پیام تبریک می‌فرسته که با فرستادن prize به ۷۳۸۳۳۸ میتونید شارژ هرمیش رو بگیرید

تراکنش با موفقیت انجام شد. مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده 20,000 :مبلغ شارژ دریافتی 18,349 :تاریخ 1396/8/29 15:42 :از در سرویس نسیم برنده شارژ شده اید :موجودی جدید 26,094
نظربازار امروزو فقط باید دید...دمش گرم....
4تا پرسشنامه 300
سلام شارژ بازی ساعتای ۱۲ عضو شدم پس چرا تا الان شارژ دو هزاری رو نفرستاده؟
(20-11-2017، 04:52 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع Lightbulb.gif
اگه نسیم رو لغو نکردید و دعوتی دارید،خطهاتون رو چک کنید داره پیام تبریک می‌فرسته که با فرستادن prize به ۷۳۸۳۳۸ میتونید شارژ هرمیش رو بگیرید

تراکنش با موفقیت انجام شد. مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده 20,000 :مبلغ شارژ دریافتی 18,349 :تاریخ 1396/8/29 15:42 :از در سرویس نسیم برنده شارژ شده اید :موجودی جدید 26,094

من لغو کرده بودم عضو شدم دوباره 3 بار Prize فرستادم 6 تومن داد.
3 نفر 1000
ایرانسل
738238

دعوت کردم خبری نیست :/
سلام ی سه ماهی هست نبودم . اگر امکان داره سامانه هایی ک ایرانسل شارژ میده لطف کنید بگید با تشکر
نسیم ۵ تومن نصب اپش رو نمیده؟
(20-11-2017، 07:01 PM)Rムɦム نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسیم ۵ تومن نصب اپش رو نمیده؟

نه دیگه 2 هزاری میده ...
به کمپین بزرگ سرگرمی ایرانسل خوش آمدید.
1000 امتیاز برای اولین عضویت + روزانه + 100 امتیاز + با استفاده از سرویس.امتیاز بیشتر = شانس بیشتر در قرعه کشی *TOYOTA PRIUS*
بعلاوه در اپلیکیشن کیوب روزانه *اطرافت پُر از پول و جایزست، کافیست تو بازی بگردی و اونارو پیدا کنی*
* 1000 تومان شارژ هدیه با نصب و فعالسازی بازی*
برای دریافت شارژ 1000 تومانی و جوایز دیگر روی لینک زیر کلیک کن
cubeapp.ir/dl/cubeapp.apk
لغو با ارسال L
پشتیبانی : تاکتل 02188549808
سلام به کیوب ( پوگمون گوی ایرانی) خوش آمدید
اولین جایزه کیوب به شما دو تا جعبه ‌شارژ هدیه 500 تومانی هست که میتونید نزدیک مکان خودتون داخل بازی بهشون برسید
کد دعوت شما :178152262
هدیه شارژ 3000 تومانی :کافیه 3 نفر کد دعوت شمارو به 738595 پیامک کنن
هدیه شارژ 5000 تومانی: کافیه 3 نفر اپ کیوب رو نصب کنن و کد دعوت شما رو وارد کنن
برای اطلاع از تعداد نفرات دعوت شده ارسال 1000
لغو عضویت ارسال L
سه نفر کدمو زدن...ولی ۱۰۰۰ میفرستم میگه دعوت ۰ نفر...فکر کنم باید اپ نصب بشه...که اونم پرداخت ۳۰۰ میخواد...