موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-11-2017، 09:55 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیوب مجددا فعال شده

ممنون که اطلاع دادین
من چند سیم دعوت کردم و کد رو تو اپلیکیشن هم وارد کردم ولی 5 تومن نصب رو نداد دیروز هم نداد ! احتمالا فقط ارسال کد کافیه و فقط 3 تومن رو میده
(22-11-2017، 10:04 PM)advanced نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که برای کیوب شماره کم دارن دوتا خط اضافی دارم. شارژی جیزی هم نمیخوام

184316763

ممنونم
کیوب مجددا غیر فعال شده دوستان

فعال شد خبر بدین لطفا
(23-11-2017، 12:41 AM)Aliname نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیوب مجددا غیر فعال شده دوستان

فعال شد خبر بدین لطفا

مطمئن باش فعال بشه خبر دار میشی ...
از سامانه ۳۰۷۵۳۹ کسی با وقفه شارژ گرفته؟؟؟
(23-11-2017، 09:43 AM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سامانه 307539 کسی با وقفه شارژ گرفته؟؟؟

داش منظورت کلا هست یا امروز.اگه منظورت کلا هست اره دو روز پیش برا همراه اول فعال شد روز بعد 20 فرستادیم شارژ گرفتیم.
(23-11-2017، 09:43 AM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سامانه ۳۰۷۵۳۹ کسی با وقفه شارژ گرفته؟؟؟

بله.... دیروز عضو شدم .... الانم گرفتم با 43 شروع میشه.
خبر فوری

همین حالا 1 رو به 307270 ارسال کنید و جزو 5000 نفر اول دریافت شارژ رایگان 1000 تومانی باشید
سرویس طرفدار
  *307270
نمیده.... ساعت 4:11 دقیقه امروز پیام داده بود عضو شدم ..... حرفی از شارژ نزده ... شارژی هم نفرستاده... اپ هم نصب نکردم
(23-11-2017، 10:44 AM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپ فست شارژ یه کد تخفیف 7 تومنی چیلیوری داده برای سفارش اول
اگه مصرفش کنی یعنی کد را توی سایت چیلیوری بزنید و غذا سفارش بدید 2 تومن شارژ بت میده
اگه دوست دارید بدید براتون مصرف کنم 2 تومن شارژ مال شما، تخفیف غذا مال من:)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چجوریه؟