موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ایرانسل 90901 انبوه داد
۱۰۰۰ تومن ۱۰۰۰ نفر اول
(10-01-2018، 06:30 PM)Umqra221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل 90901 انبوه داد
۱۰۰۰ تومن ۱۰۰۰ نفر اول

فعلا نمیده..... وقتی متن پیامش درست شد شارژش میده.(احتمالا هرمیه مثل قبلیا 90902 و.....)

چند روز پیشم نداد..... اگه خواستین بدون شارژ بزنین.
دوستان اپلیکیشن ننجون تو چهارخونه زده با نصب آپ هزار تومان شارژ میده کسی تست کرده ؟؟؟
نمیدونم گفتنش درست باشه یا نه...این مجموعه هرمیای 90901و بقیه رو سر ب سرشون بذاری .....
(10-01-2018، 09:40 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اپلیکیشن ننجون تو چهارخونه زده با نصب آپ هزار تومان شارژ میده کسی تست کرده ؟؟؟
نصب شد ، اشتراک هم فعال کردم ولی شارژ نداد
(10-01-2018، 09:41 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم گفتنش درست باشه یا نه...این مجموعه هرمیای 90901و بقیه رو سر ب سرشون بذاری .....

بگو مام سر ب سرشون بزاریم :)
Lightbulb.gif  انبوه داده:

کسانی که شرکت نکردن

هرمی ایرانسل      90902
سلام
رامین من شرکت نکردم چجوریه
با یک خط میشه همه سیم هارو دعوت کنم
بله.... میشه. بستگی داره همه خطهات چقدر باشه.... چون سقف شارژ داره Angel.gif

از اینا فقط 1000 گرفتم با سه دعوت.
Lightbulb.gif  امتیازات کسب شده در سال 95 در باشگاه فیروزه ای همراه اول تا پایان سال 1396 قابل استفاده و پس از آن منقضی می شود...
دعوت کردم ولی حساب نکرده