موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-11-2017، 07:44 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-11-2017، 07:20 PM)amazon021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرویس سرآشپز ۷۳۷۵۰۸ داره شارژارو ارسال میکنه. چک کنید خطا هاتون

فقط به خطهایی که شارژ داشتن بعد از دریافت پیام تبلیغاتی شارژشم داده....
بهتره اون 738502 هم شارژ داشته باشین

هر خط چه قدر باید شارژ داشته باشه ؟ ساعت چند پیام تبلیغاتی داد .؟
سرآشپز و جدول به همه داد؟
انبوهشو من گذاشتم ب خودم نداد..خخخ
(14-11-2017، 07:26 PM)amazon021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-11-2017، 07:24 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
738502هنوز میشه عضو شد؟اگه فعاله باید چی بفرستم؟
بله ، ۱ رو بفرست
دیگه سرویس اشپز حرف شارژ نمیزن
نمیدونم خطتت شارژ داشته باشه برای 738502 هر پیام 120 یا 100 تومن تا مشکلی پیش نیاد(یکی یا دو تا میفرسته)

ولی این 738508 همون روز یه پیام عصر فرستاد یه پیام هم چند دقیقه قبل و شارژشم مستقیم داد هر پیامشم هزینش 120 تومن بود
(14-11-2017، 07:52 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم خطتت شارژ داشته باشه برای 738502 هر پیام 120 یا 100 تومن تا مشکلی پیش نیاد(یکی یا دو تا میفرسته)

ولی این 738508 همون روز یه پیام عصر فرستاد یه پیام هم چند دقیقه قبل و شارژشم مستقیم داد هر پیامشم هزینش 120 تومن بود

به درد نمی خوره ...
۷۳۸۵۰۲ الان با خط جدید فرستادم بازم گفت ۲۴ ساعت دیگه شارژ ارسال میشه.
۷۳۸۵۰۸ هم شارژش رو برا خط هایی فرستاده که ۲تا محتوا ازش گرفتن. یعنی اونایی که دیروز ظهر فرستادن شارژ رو گرفتن اونایی هم که دیشب زدن هنوز ۲تا محتوا نیومده واسشون. شاید فردا همزمان با دریافت محتوا شارژ ارسال بشه براشون.
حتما باید شارژ داشته باشین.
شارژ دریافتیش هم ۱۰۹۰ تومن هست که با ۲۴۰ کسری پیامکاش میشه ۸۵۰ خالص Biggrin.gif
738502 بدون شارژ هم الان محتوا داد..پس احتمال زیاد بدون شارژ بده
جدول بدون شارژ هم الان خطارو شارژ کرد.چک کنید...
۷۳۸۵۰۸
من فرستادم حرفی از شارژ که نمیزنه چطوریه؟؟
سرویس اشپز دیگه حرف شارژ نمیزن تموم شده