موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ﺳﻼﻡ ﮔﺮﺩﺷﮕﺮ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻓﻌﺎﻟﻪ؟

جواب :بله فعاله اگه قبلأ نگرفتین بگیرن وارد برنامه بشوید و به بخش تنظیمات اپ برید مستقیم میفرسته و از همون جا لغو کنید
از اون چیزی که تموم شد(با.) استفاده نکردیم پیام های مربوطه حذف کنید تا حداقل ما بدبختا با باعدد یک با چهار تا خط برا دو تومن شرکت کردیم ضررش رو نبینیم.ممنون از همگی
کسی جواب منو بده 307538 و 307539 می تونم امروزشرکت کنم؟ تا حالا نگرفتم ازشون heart
(21-10-2017، 12:14 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی جواب منو بده 307538 و 307539 می تونم امروزشرکت کنم؟ تا حالا نگرفتم ازشون  heart

دوتا ش عضو بشو اگه دیدی متنش گفته بعد 48 ساعت ... بله
چند روز پیش 307539 حرفی از شارژ نزده بود.
بدون شارژ بزن.... بعدش از عضویت پیاماش که فرستاد 48 هم بفرست
(21-10-2017، 07:36 AM)shahramsh9932 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه منم بفرست نفرستادی هم عزیزی

اپ گردشگر فعاله نگرفتین بگیرین
اپ منظوم هم برخی روز ها نصب کنی میده البته بعد دوساعت 1به
738962
نصب کنید با شارژ صفر
بعد دو ساعت
1000
به
738962
شارژ پین میده و بعدش لغو کنید از داخل اپ و یا از چهار خونه و یا نسخه جدید ایرانسل من(بخش سرگرمی های فعال من)

سلام الانم فعاله بزنم؟؟هردو
سلام. دوستان امروز برا هر سه  تا خط دومحتوا از 737474 اومده اما دوتاش موثر شده. تا امشب اون یکی موثر میشه یا باید باز هرسه خط رو شارژ کنم؟  Undecided.gif
چرا باگ ها دیگه همه خصوصی شده و فقط یه سری افراد استفاده میکنن  مگه ما چ گناهی کردیم ک روز و شبی هزار بار ب اینجا سر میزنیم ک شاید شارژی اومده با شه یا ن...
فقط از کانالا انتقاد میشه ولی چیزایی ک بین خودیها پنهان میشه خبری نمیشه ازش تا تموم شدنش اولین و دومین و سومین باگ نیس ک پنهان میشه و مخصوص تعدادی... Sad.gif
ولی بدونین این انصاف نیس
(21-10-2017، 01:42 PM)saeed.1990 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان امروز برا هر سه  تا خط دومحتوا از 737474 اومده اما دوتاش موثر شده. تا امشب اون یکی موثر میشه یا باید باز هرسه خط رو شارژ کنم؟  Undecided.gif

والا برای ما دوتایی که امروز اومده هنوز موثر نشده دیر موثر میشه
(21-10-2017، 01:44 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا باگ ها دیگه همه خصوصی شده و فقط یه سری افراد استفاده میکنن  مگه ما چ گناهی کردیم ک روز و شبی هزار بار ب اینجا سر میزنیم ک شاید شارژی اومده با شه یا ن...
فقط از کانالا انتقاد میشه ولی چیزایی ک بین خودیها پنهان میشه خبری نمیشه ازش تا تموم شدنش اولین و دومین و سومین باگ نیس ک پنهان میشه و مخصوص تعدادی... Sad.gif
ولی بدونین این انصاف نیس

من که تا حالا باگی استفاده نکردم جز یکی مال ویزلاک که یه مدت هرکی کدتو میزد امتیاز اضافه میشد
شارژ 1000 تومنی + 50 مگ نت ایرانسل با وقفه 24
(کسانی که قبلا نگرفتن....با سیمهای سال 95 هم تست کنید شاید مجدد ثبت بشه)

JB 48     به     8282

بعد 12 شب یا فردا

JB 48     به     8282

هزینه هر مرحله 120 تومن

اگه قبلا گرفته باشین و ثبت نشه میگه محصول در خواستی....و 120 تومن به شگفت انگیز خطتون اضافه میشه.

Lightbulb.gif  قبلا jk 48 این مدلی بود فقط 50 مگ نت داد....