موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
307800دوستان اگه کد هرمی بزن شارژ هزار میده یا نه
(16-11-2017، 04:01 PM)brave7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:تست شده ؟

مانا پی روی چند تا خط فعلا تست کردم همه خط ها جواب داد
    Shy.gif

کد معرف رو کجا باید بزنیم ؟
نقل قول:کد معرف رو کجا باید بزنیم ؟

کد معرف ماناپی قسمت دوم بعد از ورود شماره تلفن خط خودتون باید بدید
اگه کد معرف نداره یعنی قبلا روی اون خط ماناپی نصب شده و شارژ رایگان نمی ده و برای دریافت شارژ رایگان خط تازه رو امتحان کنید که کادر ورود کد معرف رو میده
سلام
ماناپی رو نصب کردم باز شماره معرف که میزنم دوباره وارد شماره خودم که میرم امتیاز معرفی رو بهم نداده این چطوریه؟؟
نقل قول:سلام
ماناپی رو نصب کردم باز شماره معرف که میزنم دوباره وارد شماره خودم که میرم امتیاز معرفی رو بهم نداده این چطوریه؟؟

ماناپی
خط جدید فقط 
الان من چندی خط شارژ گرفتم
(16-11-2017، 03:29 PM)Umqra221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
738501 داره شارژاشو میفرسته

الانم میشه عضو شد؟؟
(16-11-2017، 03:39 PM)brave7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1000 تومان شارژ جایزه و 20 امتیاز اضافه اپلیکشن ماناپی با وارد کردن کد معرف
F6M
در قسمت ثبت نام اول
حتما باید اولین بار اپلیکشن رو نصب کرده باشین روی هر خط و گرنه شارژ نمیده
بدون کد معرف شارژ جایزه نمیده
شارژ جایزه را در توی نرم افزار قسمت جوایزه من هست و هر شماره دیگه ای و هر اپراتور دیگه ای رو میتونید شارژ کنید
یک تراکنش پرداخت قبض یا شارژ و امثالهم برای دریافت شارژ جایزه لازم هست 

لینک اپلیکیشن :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

100 درصد تست شده و جواب میده  Shy.gif

سلام ایرانسله یا همراه چ جوری باید فعال کنم؟؟؟
نقل قول:سلام ایرانسله یا همراه چ جوری باید فعال کنم؟؟؟
فرقی نداره مانا پی با هر 3 اپراتور قرار داد داره 
من با همه خط هام روی هر 3 اپراتور تست کردم و جایزه گرفتم
اول شماره تون بعد کد معرف رو بزنید خیلی راحته
نقل قول:میشه لطف کنی برنامشو بزاری تا که ی وقت هست عضو شد ؟؟؟

ماناپی اندروید لینک مستقیم

http://manapay.com/manapay2.apk
(16-11-2017، 03:49 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-11-2017، 03:29 PM)Umqra221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
738501 داره شارژاشو میفرسته

چندخطم خاموش  بود،نداد نامرد

منم خطام خاموش بوده ولی روشن که میکنم اول محتوا میاد پشت سرشم ش میشه