موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-11-2017، 10:31 AM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2017، 01:01 AM)Radak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
307666 تموم شد

دقیقا ساعت چند فعال شد؟

ساعت 12 شروع شد کمتر از یک دقیقه تموم شد
شارژاش با 5836 شروع شد
زود
شارژ 1000 تومنی محدود همراه اول ( 500 نفر اول)

1   به   3048

کد تایید    به    3048

555     به     3048     ( یکبار)

هر وقت جواب 555 دیگه نیومد تموم شده
هزینه ندارد
هزینه روزانه 500 تومن
بعد از دریافت شارژ لغو از اپلیکیشن همراه من یا سایتش
دوستان اپلیکیشن نهال و گردشگر فعال نشدن ؟؟؟
دوستان من یکی از خط هام داره شارژ کم می کنه هیچ سامانه ای هم عضو نیستم نه چهار خونه نه چیز دیگه ای چیکار کنم ؟؟؟
(03-11-2017، 11:22 AM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زود
شارژ 1000 تومنی محدود همراه اول ( 500 نفر اول)

1   به   3048

کد تایید    به    3048

555     به     3048     ( یکبار)

هر وقت جواب 555 دیگه نیومد تموم شده
هزینه ندارد
هزینه روزانه 500 تومن
بعد از دریافت شارژ لغو از اپلیکیشن همراه من یا سایتش

من زدم نداد

لغوش چه طوره

سایتش چیه؟
(03-11-2017، 02:28 PM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زدم نداد

لغوش چه طوره

سایتش چیه؟

محدود 500 نفره که بعد چند ساعت فکر نکنم فعال باشه.

اپلیکیشن همراه من و نسخه تحت وب اون و 800 فعلا مشکل داره.

به این صورت لغو کن:

OFF   به    3048
بعد
OFF1   به   3048     (اول OFF بعد 1 و بدون فاصله )

نسخه وب همراه من:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2017، 02:23 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من یکی از خط هام داره شارژ کم می کنه هیچ سامانه ای هم عضو نیستم نه چهار خونه نه چیز دیگه ای چیکار کنم ؟؟؟

ایرانسل من با اون خطتت نصب کن ۱۵ گردش اخرو نگاه کن چقدر کم کرده اگه ۲۷۵ تومن بود نرم افزار داره اشتراکشو کم میکنه! تو چارخونه ثبت نام کن با اون خط لغوش کن
سلام همراه اول چه مسابقاتی
فعاله
چندماهه تقریبا هیچ سامانه ای رو نگرفتم
با تشکر
(03-11-2017، 02:38 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2017، 02:23 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانسل من با اون خطتت نصب کن ۱۵ گردش اخرو نگاه کن چقدر کم کرده اگه ۲۷۵ تومن بود نرم افزار داره اشتراکشو کم میکنه! تو چارخونه ثبت نام کن با اون خط لغوش کن

جزییات 15 کارکرد آخر زده خدمات سرگرمی 275 کم کرده ولی چهار خونه چیزی فعال نشون نمیده ... برنامه پول نصل کرده بودم
دوباره برنامه پول نصب کردم باز نوشن نداد از چهار خونه از خود برنامه پول لغو عضویت زدم تاثیر داره ؟؟؟