موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوست عزیز ‏NMH H ABA‏ یه چند باری دیدم بدون منبع تو انجمن بزرگی پست شارژ رو گذاشتی
اگه تکرار بشه طبق قوانین سایت باهات برخورد میشه
(31-10-2014، 06:25 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ‏NMH H ABA‏ یه چند باری دیدم بدون منبع تو انجمن بزرگی پست شارژ رو گذاشتی

آقا چرا سیاسیش میکنی
بهت که پ.خ دادم
از اینجا کپی نمیکردم،بهت گفتم از کجا گرفتم
سلام ب دوستان ی سوال داشتم در ماه کلا چند کد میاد؟؟
(31-10-2014، 05:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2014، 02:38 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل من هم ميزنه ؟؟؟؟؟؟!!! حرف زدنت منو كشته  Biggrin.gif

چيكار كنيم ديگه شيرازي ام اونم اطرافش.. لحجه م همينه.. نميدونم لحجه ست يا عاديه...  Biggrin.gif  الان هوا آفتابي شد شكر خدا  Heart.gif  من از آفتاب خوشم مياد اونم داغش....نه داعش آ داغش...

Biggrin.gif C R A Z Y Biggrin.gif
(31-10-2014، 07:18 PM)NMH H ABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2014، 06:25 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا چرا سیاسیش میکنی
بهت که پ.خ دادم
از اینجا کپی نمیکردم،بهت گفتم از کجا گرفتم

عجب
به ما که پیام خصوصی نرسیده
میشه دوباره بفرستید
بچه ها منم شارژ دارم شرکت نکردم شماها ببرین. حالا باز نیاین اینم یه مسئله کنین و حرف درارین.. والا شانس ندارم که 
man axe profile barano kheyli dus daram teeth
(31-10-2014، 05:54 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب لطف کنبن یه تفر بگه واسه ثبت نام تو شبکه اجتماعی چجوری ثبت نام کنبم . اون پنج مورد و به ترتیب چی بنویسیم . معلوم نیس که . ممنون

سلام
به ترتیب
اسم شما
نام کاربری شما
رمز عبور
ادرس ایمیل صحیح که بعدا براتون ایمیل تایید میاد پوشه از این کلمه استفاده نکنید در غیر این صورت محروم میشوید نامه یا SPA,
تعیین جنسیت
و عضویت رو بزنید و برید ایمیلون رو تایید کنید
(31-10-2014، 07:34 PM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
man axe profile barano kheyli dus daram teeth

سمیه عکس منم دوست داره..  Heart.gif
چجوری بفهمم ثبتنامم با موفقیت انجام شد...خیلی سختش کردین هآ..... :-)