موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-11-2014، 10:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:44 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته هنوز نرفتم تو ١٨ _ همون ١٧

منم 1 ماه دیگه میرم تو 18 Angel.gif

پيشاپيش مبارك
(10-11-2014، 10:43 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم بهناز ١٨ سال اخر انساني دمِ بخت جهازمم جوره Angel.gif

Biggrin.gif پس باید یه سایت شوهر یابی هم بزنم Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:43 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اكه بزني ك دعات ميكنيم Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:48 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:45 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ندایی بدی شوهرتم جوره خدا بخواد Biggrin.gif  Biggrin.gif

مامانم كفته ميخوام ترشي بندازمت  Biggrin.gif
خدا به خیر راضی بشه Biggrin.gif والا من که پسرم زود میخوام دوماد بشم بره بابام گفته درس خوندی بعدش دومادت میکنم Biggrin.gif هر دختری که بخوای واست میگیرم Tongue.gif
(10-11-2014، 10:53 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اكه بزني ك دعات ميكنيم  Biggrin.gif
برا انجمن ختم صلوات بر میداره Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:12 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین اگه کد اومد بیزحمت پیام بده.. دستت درد نکنه.. Biggrin.gif

باشه - راستی عکس ایدیت چی شده
(10-11-2014، 09:31 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جون منم میخوام عضو بشم پول تو جیبم دارم تو کارت هیچی ندارم چیکار کنم ؟؟؟ Sad.gif خو میخوای کارت شارژ بخرم واست؟؟؟

والله با شارژ که نمیشه پول هاست و اینا رو بدم هر وقت داشتی بگو چشم تازه عضویت ویژه از 4 هزار اوردمش 3 هزار Heart.gif
دختره پست گذاشته:
هـــوا دو نفـــــــره شده . . .

امـــــــا

مــــــن

کسی را برای قدم زدن نَــــــدارم

اجیش اومده واسش نظر گذاشته :

خوووودم باهات میام خواااهری :*

.

.

.

ینی قشششششنگ رید به استراتژی های شوهر یابیش Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:57 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 09:31 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جون منم میخوام عضو بشم پول تو جیبم دارم تو کارت هیچی ندارم چیکار کنم ؟؟؟ Sad.gif خو میخوای کارت شارژ بخرم واست؟؟؟

واللهبا شارژ که نمیشه پول هاست و اینا رو بدم هر وقت داشتی بگو چشم تازه عضویت ویژه از 4 هزار اوردمش 3 هزار Heart.gif
فداتشم میدونم قیمتو عزیز من کارتم هیچی توش نیست بخوام کارت به کارت یا پرداخت انلاین کنم مشکلم اینه وگرنه من نوکرتم هستم 4 تومنم میدم Sad.gif
الکتروتنیک چه فرقی با الکترونیک داره؟