موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمين دلشاد نميدردونم انگار پاك شده.. بزار گوشيم بياد از سفر باز عكسمو ميزارم.. راستي من تا كي ويژه ام؟؟ گو تا تمديد كنم
(10-11-2014، 11:07 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 11:04 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:53 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:48 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:45 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ندایی بدی شوهرتم جوره خدا بخواد Biggrin.gif  Biggrin.gif

مامانم كفته ميخوام ترشي بندازمت  Biggrin.gif
خدا به خیر راضی بشه Biggrin.gif والا من که پسرم زود میخوام دوماد بشم بره بابام گفته درس خوندی بعدش دومادت میکنم  Biggrin.gif هر دختری که بخوای واست میگیرم  Tongue.gif

بي حيا  Biggrin.gif هنوز دهنت بو شير خشك ميده
حیا نمیخواد که سنت پیغمبره عزیزم  Tongue.gif

سنت پيغمبر ب وقتش ن الان ك ١٦ سالته :)
ماشارژ میخایم.شارژژژژژژ Angel.gif
دوستان اگه چیزی گفتم همه شوخی بوده شب خوبی داشته باشید فردام امتحان ریاضی دارم واسم دعا کنید نمرم خوب بشه Heart.gif

تمام رویای من این است که

در رویای شبانه تان جایی داشته باشم

تا شبی رویایی از آن من شود

شبتان رویایــــــــی
شبت بخير پرزيدنت
به سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامت
بهناز چه جيگر شدي Biggrin.gif
دیگه وقت تاپیک جدیده
فردا شب که شارژ بیاد تا 200 میره
(10-11-2014، 10:50 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:48 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:44 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته هنوز نرفتم تو ١٨ _ همون ١٧

منم 1 ماه دیگه میرم تو 18 Angel.gif

پيشاپيش مبارك

مرسی Angel.gif
(10-11-2014، 11:10 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين دلشاد نميدردونم انگار پاك شده.. بزار گوشيم بياد از سفر باز عكسمو ميزارم.. راستي من تا كي ويژه ام؟؟ گو تا تمديد كنم

Tongue.gif فکر کنم عضویت ویژه شما امروز تموم میشد