موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هییییییییییی پس کی قرعه میکشن خو ؟ Tongue.gif 
البته من که شماره 100 م عمرا اگه دربیاد Biggrin.gif
(06-11-2014، 09:34 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز 5شنبه س فردام جمعه دو روز شارژ نیس امیدتون به قرعه کشی باشه Biggrin.gif

بعله ایشون راست میفرمایند Biggrin.gif
هفته بعد هر انچه سیم کارت دارید آماده کنید 19 ام و 20 ام روز انبوه به به  Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif از اون روزاس که 3تا کد میاد تا 12 شب  Biggrin.gif
حالا چشم نخوره اونم ندن بریزید سرم  Tongue.gif
(06-11-2014، 09:35 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هییییییییییی پس کی قرعه میکشن خو ؟ Tongue.gif 
البته من که شماره 100 م عمرا اگه دربیاد Biggrin.gif

هوووووووووو رو يادت رفت به اول و آخرش اضاف كني
هووووووو
كوچولوي دندون خرگوشي باب‌_‌اس_فن _جي نديدي اسفنج به اين خوبي باب‌_‌اس_فن _جي فك كنم يادم نيس اينا رو فك كنم بايد ب امضات اضاف كني حواست باشه Biggrin.gif
(06-11-2014، 09:36 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2014، 09:34 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز 5شنبه س فردام جمعه دو روز شارژ نیس امیدتون به قرعه کشی باشه Biggrin.gif

بعله ایشون راست میفرمایند Biggrin.gif
هفته بعد هر انچه سیم کارت دارید آماده کنید 19 ام و 20 ام روز انبوه به به  Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif از اون روزاس که 3تا کد میاد تا 12 شب  Biggrin.gif
حالا چشم نخوره اونم ندن بریزید سرم  Tongue.gif

اگه نده كه كتك هممون رو توي طمع انداختي Biggrin.gif
Highslide JS

Highslide JS
(06-11-2014، 10:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه نده كه كتك هممون رو توي طمع انداختي  Biggrin.gif  
Highslide JS

Highslide JS
ای حال میده نده Biggrin.gif  
(06-11-2014، 10:11 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2014، 10:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه نده كه كتك هممون رو توي طمع انداختي  Biggrin.gif  
Highslide JS

Highslide JS
ای حال میده نده Biggrin.gif  

پس جونِتو چرب كن Biggrin.gif
هيچكس نيست چ دلگيره منم رفتم 3 تا مهمونم ثبت نام نكردين آخر خدافظ شما
Sad.gifسلام سلام بچه ها تا فردا دیگه تاپیک نذارید به خاطر انتقال سرور و اینکه شاید مشکلات دیگه ای ایجاد بشه پس فعلا صبرو باشید Heart.gif Heart.gif
تایپیک قرعه کشیو بزارید.....
(07-11-2014، 12:16 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تایپیک قرعه کشیو بزارید.....

من تاپیک رو گذاشتم...برو هم شرکت کن هم اعتبار بده Angel.gif