موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 07:15 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا فقط منم پویا که درس میخونه من تنها میچرخونم  Biggrin.gif Angel.gif

خب من عنصر اضافی بودم من که خبردار نمیشدم حضورم فایده نداشت Biggrin.gif
(05-11-2014، 07:17 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:10 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ، برای چت از تاپیک چت استفاده کنید ، این جا که جای چت نیست ، جای کد مسابقه گذاشتنه

درود Heart.gif
تاپیک چت هست کسی نمیره اونجا من یه بار رفتم دیدم باز اینجا چت میکنن دیگه ناچاریم بیایم همینجا
صفحه اول رو چک کنید اونجا هم کدهارو میذارن  Heart.gif
سلام ، خب همیشه که کد ها صفحه اول نمیاد بعضی وقت ها شاید ادمین آنلاین نباشه
ادمین نباشه مدیرای بخش ویرایش میکنن میذارن،بعدشم اگه صفحه آخرو ببینی و یکم دقت کنی بچه ها درباره اش صحبت میکنن اگه کدی باشه
یا درحال تشکر کرداند،یا میگن کد لغوش چیه،یا میگن چرا جواب منو نمیده و..........والله تجربه داریم دیگه  Biggrin.gif
BeHNaZ 

خودتم فعال شدی Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 07:20 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:15 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اضافی چیه جواب ملت میدادی مثل من که تنهام الان  Angel.gif 
(05-11-2014، 07:32 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:20 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب تو یه تنه جواب میدی دیگه توروهم میشناسن همش میگن ادمین مجتبی teeth
(05-11-2014، 07:33 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:32 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif میگم بگن ادمین کوروش  Biggrin.gif
از سربازی چه خبر 
رفتی؟ Wink.gif
(05-11-2014، 07:36 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:33 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif میگم بگن ادمین کوروش  Biggrin.gif
از سربازی چه خبر 
رفتی؟ Wink.gif

نه من همینجور سرباز راحت ترم نمیخوام مدیر باشم  Biggrin.gif
برج ده میرم  Tongue.gif
(05-11-2014، 06:35 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:27 PM)majid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:13 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارشناسیم زابل بودم
زابل کجا هست حالا؟ Biggrin.gif

پايتخت افغانستانه؟  Biggrin.gif

اون کابل نه زابل Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
کوروش تستر شو ببین برا بازی امشب ایرانسل شارژ میده یا نه  Tongue.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 07:43 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش تستر شو ببین برا بازی امشب ایرانسل شارژ میده یا نه  Tongue.gif Biggrin.gif

پا میشم میام محلتون رو به اتیش میکشما  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
دیگه حرف پیش بینی هارو نزن از موقعی که من تسترش شدم خشکسالی اومد  Confused