موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 05:48 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:42 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين محمد اومد باز الان همرو سپاس ميزنه Biggrin.gif

كي من؟ اسم منو از كجا مي دوني  Biggrin.gif  هآ؟ةآ؟ةآ؟ةآ؟‌ةآ؟ Biggrin.gif  گریه  جاسوس گریه

اون موقع ك پيشنهاد دوستي دادي كفتي محمد ١٦ زابل _ يادت رفته Tongue.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 05:47 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:45 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:42 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:31 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار میخواید چیکار  بجاش درآمد زایی کنید مث من  سایتم فروشش گرفته حال میده 

چه جنسي مي فروشي؟ جنسش خوبه؟  Biggrin.gif

بیسته بیسته حرف نداره Biggrin.gif Biggrin.gif

ميشه باهاش نون خورد؟ واسه آشنايان تخفيف داره؟  Biggrin.gif
چرا نشه تو با نون باگت بخور Biggrin.gif  نه دیگه قیمت ها مقطوعه Tongue.gif

تبليغات نكن بابت تبليغات بايد ماهي 100 بدي ادمين... ادمين شماره حساب بده بياد Biggrin.gif Biggrin.gif كه ماهي رو از آب گرفتم.. Biggrin.gif
(05-11-2014، 05:53 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:48 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:42 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كي من؟ اسم منو از كجا مي دوني  Biggrin.gif  هآ؟ةآ؟ةآ؟ةآ؟‌ةآ؟ Biggrin.gif  گریه  جاسوس گریه

اون موقع ك پيشنهاد دوستي دادي  كفتي محمد ١٦ زابل _ يادت رفته  Tongue.gif  Biggrin.gif

محمد 16 زابل  Biggrin.gif Biggrin.gifچن سالتونه خدایی Biggrin.gif
(05-11-2014، 05:54 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:47 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:45 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:42 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه جنسي مي فروشي؟ جنسش خوبه؟  Biggrin.gif

بیسته بیسته حرف نداره Biggrin.gif Biggrin.gif

ميشه باهاش نون خورد؟ واسه آشنايان تخفيف داره؟  Biggrin.gif
چرا نشه تو با نون باگت بخور Biggrin.gif  نه دیگه قیمت ها مقطوعه Tongue.gif

تبليغات نكن بابت تبليغات بايد ماهي 100 بدي  ادمين... ادمين شماره حساب بده بياد  Biggrin.gif  Biggrin.gif  كه ماهي رو از آب گرفتم.. Biggrin.gif

من قوانینو فوت آبم لینکی دیدی که میگی تبلیغ بروووووووووو Biggrin.gif
(05-11-2014، 05:53 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون موقع ك پيشنهاد دوستي دادي كفتي محمد ١٦ زابل _ يادت رفته Tongue.gif Biggrin.gif

يا خدا من درخواست دوستي دادم؟‌ Biggrin.gif گریه
فعلا اعتبار دادن و اعتبار گرفتن ول کنید...
همه با هم واس امدن شارژ دعا کنید چون پنج شنبه و جمعه در پیش رو داریم و در این دو روز از شارژ خبری نخواهد شد...
سلام
همه برنده‌اید!
شارژهای هزارتومانی برای 2000نفراول شرکت کننده درهرمسابقه:
8455عطش تاشهادت
84551سقای آب
84552آذرخش کربلا
84553زینت پدر
به کدمسابقه‌ موردنظرپیامک بفرست
تازه صاحب ویلاهم میتونی بشی! تازه صاحب ویلاهم میرانسل واسه شما هم اومده؟؟
(05-11-2014، 06:01 PM)fariborz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همه برنده‌اید!
شارژهای هزارتومانی برای 2000نفراول شرکت کننده درهرمسابقه:
8455عطش تاشهادت
84551سقای آب
84552آذرخش کربلا
84553زینت پدر
به کدمسابقه‌ موردنظرپیامک بفرست
تازه صاحب ویلاهم میتونی بشی! تازه صاحب ویلاهم میرانسل واسه شما هم اومده؟؟

روزی هزار بار میاد Undecided.gif
(05-11-2014، 05:55 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين محمد اومد باز الان همرو سپاس ميزنه

اون موقع ك پيشنهاد دوستي دادي  كفتي محمد ١٦ زابل _ يادت رفته  Tongue.gif  Biggrin.gif

محمد 16 زابل  Biggrin.gif Biggrin.gifچن سالتونه خدایی Biggrin.gif

محمد 16 زابل خودتي من 20 ام نميدونم زابل كجاسBiggrin.gif
صداشو در نياريد! يه ساعت پيش كه داشتم ظرفا رو مي شستم حواسم نبود يكي قاشقا رو نشسته گذاشتم تو ظرفا فقط گرفته بودم زير آب... بعد هر چي نگاه كردم نفهميدم كدومش بود  گریه  Biggrin.gif  گریه گریه هيسسسسسس